gebe
  1. pınar06

pınar06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
KPSS Deneme Sınavları ve Ders Notları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deneme sınavları

Deneme sınavları

Deneme sınavlarının ne faydası var? Deneme sınavları bilgi, beceri, zaman kullanımını ölçmemizi sağlayan en önemli fırsatlardandır. Kaygı durumumuzu, stres faktörlerini deneme sınavlarına girerek aşabiliriz. Deneme sınavları, gerçek sınavın provasıdır ve öğrencileri gerçek sınava hazırlar. Tiyatrocular sahneye çıkmadan önce sergileyecekleri oyunu defalarca prova eder ve hata yapma...
  2. Din Derslerinden Notlar...

Din Derslerinden Notlar...

Çocuklar, kıyamet cuma günü şafak vaktinde olacaktır. - Ama hocam nereye göre şafak vakti? Bizde şafak vaktiyken diğer tarafta gece oluyor.. - Numaran kaçtı senin? - Ne oldu ki hocam? - Çok güzel soru sordun 5 vericem..Cevabını bende bilmiyorum. - Arapça bilenler el kaldırsın...(sadece 1 kişi el kaldırır...) - Afferim kızım Ayşeeee... Siz niye bilmiyonuz? Nasıl dua ediyonuzzz? - Hocam ben...
  3. KPSS Hakkında Herşey ve DENEME SINAVLARI

KPSS Hakkında Herşey ve DENEME SINAVLARI

8 yıl önce 17 Ekim 1999 tarihinde yapılmaya başlanan Devlet Memurları Sınavı (DMS ) 12 Aralık 1999 tarihinde de DMS adı altında ÖSYM tarafından düzenlendi.Yapılan bu sınavlar sadece 657 Sayılı Devlet Memurluğu Kanunu çerçevesinde (Düz Memurluk) alımı içindi.Daha sonra Kamu Personel Yasası çerçevesinde yapılan değişikliklerle beraber yapılan eleme sınavının kapsamı daha da genişletilerek 4...
  4. kpss sınavı

kpss sınavı

ewettt arkadaşlarım bildiğimiz üzere pazar günü kpss sınavı var sınava girecek çoğu insan çook heyecanlı özellikle Şulemmm umarım:dilektut: herkes hakettiğini alır bende giricemm ama hiç çalışmadımm herkese başarılar...
  5. ders notlarım

ders notlarım

ya arkadaşlar bn 9. sınıfa gidiyorum derslerim berbat 3 tane 0 3 tane 1 im var fizik:0 matematik:0 geometri:0 kimya:1 coğrafya:1 dil anlatım:1 yani arkadaşlar lütfen yardım edin nolur bu sene sınıfta kalırsam babam tekrar göndermem diyor zaten istemediği bir liseye gidiyorumgitmemem için ii bahane.. yardım edin lütfen nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:shot: intihar etcem yakında yaaaaaaaaaaa....

Sayfayı Paylaş