gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

KPSS ertelendi!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

kpss ertelendi 26 ekim kpss KPSS ertelendi!

26 Eylül'de yapılacak olan KPSS ön lisans ve Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) ertelendi.

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), 26 Eylül 2010'da yapılacak ortaöğretim ve lisans mezunlarına yönelik Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) ile 18-19 Eylül'de gerçekleştirilecek Tıpta Uzmanlık Sınavı'nı (TUS) erteledi.

Edinilen bilgiye göre, ÖSYM tarafından 26 Eylülde ortaöğretim ve önlisans mezunları ile bu öğrenim düzeylerinden mezun olabilecekler için yapılacak 2010-KPSS Ortaöğretim/Önlisans sınavı ile 18-19 Eylülde gerçekleştirilecek TUS ertelendi. Ertelemeye sebep olarak “11 Temmuz 2010'da lisans mezunlarına yönelik yapılan KPSS'de sınav sorularının çalındığı ve kopya çekildiği” yönündeki iddialar üzerine kamuoyunda oluşan endişelerin giderilmesi gösterildi. Konuya ilişkin resmi açıklamanın yarın yapılması bekleniyor.

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    bu nasl bir rezalettir ve nasl olrda yetkililer hala elleri kolları bağlı koltuklarnda otururlar. biçok insanın emeği çalşmalrı var. bir an önce hem şu kopya olayna hemde ataamalra bi çare bulunmalı...bu işi beceremycksn o makamda ne işin var değil mi ama????

3. ηaz ♥

ηaz ♥ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şaka gibi.Dalga geçiyorlar sanki... Millet planlarını o sınava göre yaptı.Herşeyini,psikolojisini o tarihe göre ayarladı.Ertelendi deyip duyuru yapmak kadar basit mi bu işler?!Görevinizi hakkıyla yerine getiremiyor ve soruları elinizde tutamıyorsanız bırakın görevi o zaman.Nimet Hanım'a belli ki bu görev bir beden büyük gelmiş.

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    offffffffff yaaaa nazaa katılıyorum wallahh yaaa...off ::(((

KPSS ertelendi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ticaret Kanunu görüşmeleri ertelendi

Ticaret Kanunu görüşmeleri ertelendi

İş çevrelerinin büyük önem verdiği, geçen dönem yasalaşamayan 1535 maddelik Türk Ticaret Kanunu Tasarısı, TBMM Adalet Komisyonu'nda dün görüşüldü. Ancak MHP'nin itirazı ve CHP'nin de, "Bazı maddeleri değiştirilmezse komisyonu terk ederiz" uyarısı üzerine, tasarının görüşülmesi 3 hafta ertelendi. Bu arada 10'uncu Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer tarafından bazı maddeleri veto edilen...
  2. kpss

kpss

Melekler ilgilenenler için haber vermek istedim eylülde yapılacak olan kpss sınavı ertelenmiş.
  3. Erteleme ve Affetme !

Erteleme ve Affetme !

erteleme, affetme, tesekkur etmek, ozur dilemek, karar vermek konulari burada melekler Merhaba Melekler, Cok guzel ve okunmaya deger bir hikayeyi sizlerle paylasmak istedim... Unut Bey, o gün işte amiri Adem Bey ile atışmıştı. Eve dönüş yolunda içine girdikleri tartışmayı düşünmüştü. Adem Bey haklı olduğu halde itiraz etmeye devam etmişti. Çünkü görüntü Unut Bey’i haklı gösteriyordu....
  4. Beren Saat'in Filmi Ertelendi

Beren Saat'in Filmi Ertelendi

beren saat, haberleri, filmleri, erteledi, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Beren Saat'in Filmi Neden Ertelendi Bilgilerini yazımızda bulabilirsiniz melekler :) Osmanlı haremindeki yaşantıyı hikaye edecek olan 'Guardian Of The Harem' adlı sinema filminin çekimleri maddi kriz yüzünden ertelendi. Gecce'nin haberine göre, Beren Saat, Monica Bellucci, Forest Whitaker,...
  5. Düğün ertelendi

Düğün ertelendi

uzun süredir birliktelikleri olan sinem kobal ve arda turan ha evlendiler ha evlenecek ler dediler.şimdide düğünün ertelendiği haberi geldi. Düğün 15 Haziran'da olacaktı ama... Atletico Madrid'li futbolcu Arda Turan ile güzel oyuncu Sinem Kobal 15 Haziran'da Çırağan Sarayı'nda evlenecekti. Ancak çiftin düğün planları sekteye uğradı. Geçtiğimiz aralık ayında 20 kişilik aile grubuyla, Sinem...

Sayfayı Paylaş