gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

KPSS için gerekli olan aday şifremi kaybettim yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

KPSS girişte gerekli olan aday şifremi kaybettim ne yapacağım şimdi ? Nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardım edin..:S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,

Kpss aday şifrenizi unuttuysanız YADA KAYBETTİYSENİZ;

aşağıdaki adrese girerek şifremi unuttum bölümüne tıklayın ve sorulan soruyu doğru cevaplayarak yeni şifrenizi edinin.

KPSS ŞİFREMİ UNUTTUM

KPSS için gerekli olan aday şifremi kaybettim yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cep Telefonları İçin gerekli olan pc programları

Cep Telefonları İçin gerekli olan pc programları

samsung star wifi zero assumption digital image recovery uygulamsını kullanarak hafıza kartından yanlışlıkla silinen dosyalarınızı kurtarbilirsiniz.ayrıca formatlanan kartlardaki kartlarıda geri getirebiliyor.compactflash,secura digital,smart media,memory stick gibi hafıza kartlarının yanı sıra usb parmak bellekri de destekliyor.... DOWNLOAD
  2. Şifreniz Nasıl Çalınır? Çaldırmamak İçin Nelere Dikkat Etmek Gereklidir?

Şifreniz Nasıl Çalınır? Çaldırmamak İçin Nelere Dikkat Etmek Gereklidir?

MSN alırken hotmailden almamaya çalışın adresinizi. Hotmail olmayan diğer mail ile kayıt olun. Bu yeterli olacaktır şifrenizi geri alabilmek için. Neden derseniz mail şifreniz ile msn şifrenizi farklı atıyabiliyorsunuz. Msn şifreniz çalınsa bile mail elinizde olacağı için şifrenizi geri isteyebilirsiniz. Yukarda belirttiğim yöntemler ile güvenli bir şekilde hareket edebilirsiniz. Dikkat...
  3. 2010 KPSS Adaylarına Başarılar

2010 KPSS Adaylarına Başarılar

Bu gün hayatımın dönüm noktası kpss var :)Ve ben uyuyamıyorum sınavda uyurum artıkın hahaha Son kez gözden geçireyim dedim de aklıma başarılar dilemek geldi arkadaşlarım.KPSS denilen anlamsız sınava girecek herkese Allah kolaylık versin diyorum ve sonsuz başarılar diliyorum.Aşağıdaki resim de durumun vehametini çok iyi anlatmış olduğundan paylaşmak istedim :gathering: :nur:
  4. Polis kolejinde okumak için gerekli olan şartlar

Polis kolejinde okumak için gerekli olan şartlar

polis olmak için hangi okulları okumak gerekir polis olmak için hangi okulları okumalıyız kaç yıl okumak gerekir koleji gereken şartlar koleji gerekli şartlar Polis kolejinde okumak için gerekli olan şartlar ve polis koleji ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgiler sizler için geliyor. Yapılan Yönetmelik değişikliği ile 2003-2004 Eğitim Öğretim yılından itibaren Polis Koleji’ ne ilk kez kız...
  5. Anne adayları için gerekli bilgiler

Anne adayları için gerekli bilgiler

anne adayı,anne adayı nasıl beslenmeli,anne adayı hamileyken neye dikkat etmeli,anne adaylarına yavsiyeler,anne nasıl beslenmeli YENİ ANNELER İÇİN ENERJİ VERİCİ GIDALAR Yeni doğmuş bir bebekle beraber yaşamak oldukça yorucudur. İlk aylarda yeterince dinlenmek, hatta dinlenmek bir yana iyi beslenmek bile zordur. Fakat tüm bunlara rağmen bebeğinize iyi bakabilmeyi istiyorsanız öncelikle...

Sayfayı Paylaş