gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

KPSS İçin Yeni Uygulama

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ÖSYM'den KPSS için yeni uygulama... ÖSYM ortaöğretim ve ön lisans öğrencilerinin Eylül'de gireceği sınavı ikiye ayırdı. Öğrenci Seçme ve Yerleşme Merkezi (ÖSYM) ortaöğretim ve ön lisans öğrencilerinin Eylül'de gireceği Kamu Personeli Seçme Sınavı'nı (KPSS) ikiye ayırdı.

ÖSYM Başkanlığı, KPSS ortaöğretim/önlisans için başvuru yapan aday sayısının fazla oluşu ve bazı sınav merkezlerinde sınava girecek aday sayısının sınav merkezinin kapasitesinin çok üzerinde olması nedeniyle, sınavın ortaöğretim ve önlisans düzeyinde iki ayrı oturumda yapılmasına karar verdi.

ÖSYM tarafından yapılan açıklamada, söz konusu sınava ortaöğretim düzeyinde girecek adaylar için sınavın 21 Eylül 2008 Pazar günü saat 9.30'da, önlisans düzeyinde girecek adayların ise 21 Eylül 2008 Pazar günü saat 14.30'da yapılacağı duyuruldu.

internethaber.com

KPSS İçin Yeni Uygulama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hastanelerde yeni uygulama

Hastanelerde yeni uygulama

Sağlık Bakanlığı, durumları aciliyet gerektirmeyen, hastanelere mesai saatleri dışında başvuracak hastalar için ''mesai dışı poliklinik'' uygulaması başlatacak. Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Nihat Tosun, yayınladığı genelgede, bakanlığa bağlı yataklı tedavi kurumlarında sağlık hizmetlerinin ihtiyaç ve talepler doğrultusunda daha etkin, kaliteli, ulaşılabilir ve zamanında verilmesinin...
  2. Mesai saatlerinde yeni uygulama 2012

Mesai saatlerinde yeni uygulama 2012

Mesai saatlerinde yeni uygulama 2012 2012 Mesai saatlerinde yeni uygulama nasıl Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda yine misafir istekleri doğrultusunda 2012 Mesai saatlerinde yeni uygulama hakkında merak edieln bilgileri konu alıyoruz. Türkiye'de mesai saatleri ve günlerinin değişimi yönünde atılan adımlar yavaş yavaş kendini göstermeye başlıyor. Elektrik tasarrufu nedeniyle...
  3. ÖSYM'den Yeni Uygulama KPSS Branş Bazında Sıralama Bilgisi

ÖSYM'den Yeni Uygulama KPSS Branş Bazında Sıralama Bilgisi

kpss branş bazında sıralama 2012 kpss branş bazında sıralama Sevgili melekler, ÖSYM KPSS ile ilgili oalrak yeni bir uygulama başlattı. Artık tüm KPSS lisans adayları lisans programı ve puan türü bazında sıralamalarını öğrenebilecekler. Yapılan açıklamanın detayları şöyle... Ösym'nin yeni uygulaması ile KPSS lisans adayları, puan türü ve lisans programı bazında sıralamalarını...
  4. h1520 Instagramda yeni uygulama

h1520 Instagramda yeni uygulama

h1520 Instagramda yeni uygulama bolt,snapchat benzeri yeni uygulama bolt ınstagramda,bolt uygulamasıyla yenilenen ınstagram özellikleri,bolt uygulaması nedir? Bolt bir mesajlaşma uygulaması olarak tanımlanıyor fakat aslında yaptığı, kullanıcıların birbirleriyle fotoğraf ve video paylaşmalarını sağlamak. Snapchat’i andıran bir yapıya . Bolt bir mesajlaşma uygulaması olarak tanımlanıyor fakat...
  5. Facebook'tan yeni mobil uygulama geliyor !

Facebook'tan yeni mobil uygulama geliyor !

Android işletim sistemi ile çalışan akıllı telefonlarla uyumlu olacak "Phone" isimli bir uygulama geliştirmek için harekete geçen sosyal medya devinin bu uygulama sayesinde kullanıcılarına GSM operatörlerine benzer bir hizmet vermeye hazırlandığı iddia ediliyor. Facebook'a yakın kaynaklara dayandırılan haberlere göre, ABD merkezli şirket, bir süredir bu uygulama için çalışmalar...

Sayfayı Paylaş