gebe
  1. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48

kpss kursu

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında hüzün meleği 26 tarafından paylaşıldı.

eşim eylülde sınava girecek bende yardımcı olması açısından eşimi hafta sonları gidebileceği bir kursa yazdırdım kurstaki bir bayanın dikkatini çekmiş eşim bayan eşime devamlı msjlar atıyor olmadık saatlerde arıyor eşim fazla önemsemiyor nasılsa vazgeçer diyor ama vazgeçecek gibide görünmüyor gittim güzelce konuştum anlamadı hatta daha fazla rahatsız etmeye başladı numarasını değiştirmesini önerdim red etti eşime güveniyorum ama sonuçta erkek demektende kendimi alamıyorum başka birinin ilgilenmesi hoşuna gidiyor sanırım 2 aylıkta hamileyim ne yapmalıyım bilmiyorum

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ahh canım benm yaa ortalık böylesi yollularla dolu...
    evli bekar fark etmez onlar için....

Allah sabır versin ....sen kocana güven ve ona bu konuda baskı yapma...Ama gözün hep üstünde olsun...laf aralarında sor didiklemiş gibi olma ama herşeyden haberdar ol

3. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bence git o kadının saçını başını yoll ailesini vb araştır ailesini ara konuşş her kimse belki ailesi sana yardımcı olur

4. yorgunbıkkın

yorgunbıkkın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Sende esinin kurs cikisina git,birlikte donun eve sahipsiz olmadigini hissettir oradakilere.

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Aynen katılıyorum ben olsam böyle yapardım ne demişler nus ile uslanmayana etmeli tekrir tekrir ile uslanmayanın hakkı kötektir..

kpss kursu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yönetici Kursu

Yönetici Kursu

aradığınız kişi şu anda bir başkasıyla görüşüyor nasıl yapılır İşinize yaramasa bile astlarınızdan hazırlaması zor raporlar isteyin. *Size sunulan rapor ne kadar özenle hazırlanmış olursa olsun eksik tespit edin ve beğenmediğiniz kısımlarına çizik atın. *Asla astlarınıza özel hayatınızdan bahsetmeyin,Onların yanında sürekli işten bahsedin. *Günaydın,iyi akşamlar derken bile ses tonunuz...
  2. kpss

kpss

Melekler ilgilenenler için haber vermek istedim eylülde yapılacak olan kpss sınavı ertelenmiş.
  3. Bilgisayar kursu

Bilgisayar kursu

Bilgisayar Kursu... Son 5 yıldır gitmek istediğim bir kurstu bu bilgisayar kursu.. Kısmet bugüneymiş.. Gittim kayıt oldumve ilk dersimede girdim.. Hemde bire bir aldım ilk dersimi... İlk günden kimse teşrif etmemiş kursa :D Tabi bu bir yönden iyi bir yöndende kötüydü.. Tek oldugum için dersi anlamam dahaa kolaydı fakat arkadaslarda gelmiş olsaydı daha rahat ederdim en azdından tanışma faslı...
  4. Diksiyon Kursu :)

Diksiyon Kursu :)

Kursa başladım yeni değil aslında 1 kadar oluyo ama sadece hafta sonları olduğu için fazla ilerleyemedik tabi... Zevkli oluyo dersler... Sıkılıyorum yapıcak bişey yok duyenlere tavsiye ederim... Diksiyon bitiminde devamına da hızlı okuma koymuşlar bunu bilmiyodum ama benim için çok ii olcak... Bi taşla iki kuş gibi bişey xD Tavsiye ederim herkese :)
  5. İstanbulda bachata kursu?

İstanbulda bachata kursu?

merhaba arkadaşlar, istanbulda bachata öğrenebileceğim kurs var mıdır acaba? varsa hangi semtlerde bulabilirim?

Sayfayı Paylaş