gebe
  1. sınavcı

sınavcı Forum Okuru

kpss sınavı için kitap önerileri

Konu, 'Çöplük' kısmında sınavcı tarafından paylaşıldı.

selamlar kpss sınavına hazırlanıyorum bunun için bana yardımcı olacak kaynak kitap gibi önerileri olan varsa memnun olurum teşekkürler

kpss sınavı için kitap önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 KPSS sınav tarihleri

2010 KPSS sınav tarihleri

Gireceklere şimdiden başarılar dileriz:) Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan, ''Üniversiteye giriş sınavlarında uygulanacak açık uçlu soruları bu yıl sormayacağız'' dedi. Yarımağan, ÖSYM Yürütme Kurulu'nun haftalık toplantısı için geldiği Karabük Üniversitesinde, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2006'da üniversiteye giriş sınavlarında temel değişiklikler...
  2. kpss sınavı

kpss sınavı

ewettt arkadaşlarım bildiğimiz üzere pazar günü kpss sınavı var sınava girecek çoğu insan çook heyecanlı özellikle Şulemmm umarım:dilektut: herkes hakettiğini alır bende giricemm ama hiç çalışmadımm herkese başarılar...
  3. Sınava Girecek Meleklerimiz İçin Öneriler, Tavsiyeler

Sınava Girecek Meleklerimiz İçin Öneriler, Tavsiyeler

sınav tavsiyeleri sınav önerileri Sevgili melekler, bildiğiniz gibi yarından itibaren 2012 LYS sınavları yapılmaya başlanacak. Şimdiden sınava girecek tüm meleklerimize başarılar diliyoruz. Bu yazımızda uzmanların ağzından derlediğimiz sınav tavsiyeleri ile bir nebze olsun sizlere katkı sağlamak istiyoruz :) İşte uzmanlardan altın tavsiyeler. - Uzmanlara göre en önemlisi psikolojik...
  4. sınava hazırlık için kitap alıcamda

sınava hazırlık için kitap alıcamda

merhaba ben şu anda 11.sınıftayım ve eşit ağırlıktayım arkadaşlar okul başladığından beri bunalımdayım matematiğim kötü ve bize galiba 9.sınıf biyolji fizik kimya çıkıcakmış ygsde ben şimdi kitap alıcamda 9.sınıf biyoljimi,fizik,kimya mı alıcam yoksa bunların ygs kitaplarımı var yardım lütfen çünkü ygsde bizim alanımızdan çıkmıyomuş lys de bizim alandan çıkıyomuş
  5. Kitap okumayı sevenler için dekorasyon önerileri

Kitap okumayı sevenler için dekorasyon önerileri

kitap okumayı sevenlere en şık dekorasyon önerileri,kitap okumayı sevenler için en moda dekorasyon önerileri,kitapseverelere dekorasyon önerileri,kitap okumayı sevenlere en güzel dekorasyon önerileri,kitapokumayı sevenler için dekorasyon önerileri hakkında bilgiler Tüm gün birden fazla işle meşgul olup evinize geldiğinizde , kitap okuyarak yorgunluğunu atmak isteyenlere dekorasyon önerilerim...

Sayfayı Paylaş