gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Kpss soruları

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2011 yılında kpss sınavında çıkan sorular arkadaşlarım. Yararı olur diye düşündüm [​IMG]

09- 10 Temmuz 2011 de gerçekleştirilen KPSS A Grubu ve Öğretmenlik soruları ve cevapları ÖSYM tarafından açıklanmıştır. Yapılan açıklamaya göre ÖSYM'nin kamuoyuna duyurduğu tüm sınav güvenliğini artırıcı tedbirler bu sınavda da uygulanmış ve sınav sorunsuz olarak tamamlanmıştır.

Sınavın ana soru kitapçığı ve cevap anahtarına ağıdaki bağlantıdan erişilebilir

Genel Yetenek-Genel Kültür Testi ve Cevap Anahtarı

Yabancı Dil Testi ve Cevap Anahtarı

Eğitim Bilimleri Testi ve Cevap Anahtarı

Hukuk-İktisat-İşletme-Maliye-Muhasebe Testi ve Cevap Anahtarı

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri-Ekonometri-İstatistik-Kamu Yönetimi-Uluslararası İlişkiler Testi ve Cevap Anahtarı

Kpss soruları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kpss Tarih Soruları

Kpss Tarih Soruları

kpss tarih soruları tarih soruları kpss b testleri 10. Erzurum Kongresi’nde “Azınlıklara, siyasal egemenliği ve sosyal dengeyi bozacak şekilde yeni birtakım özel haklar verilmesi kabul edilmeyecektir.” kararı alınmıştır. Bu karar aşağıdakilerden hangisine bir tepkidir? A) Her türlü işgal ve ayrıcalıklara B) Azınlıkların İstanbul’da kalmasına C) Azınlıkların kendi kültürlerini korumalarına D)...
  2. 2010 muhtemel kpss soruları

2010 muhtemel kpss soruları

2010 kpss de çıkması muhtemel sorular kpss 2010 muhtemel sorular de çıkması güncel Okudukça gülmeye doyamayacaksiniz 2010 da çikmasi muhtemel KPSS sorulari SORULAR: 1) Burası Muş'tur, yolu Yokuş'tur, Muş'taki yokuşun eğimi kaçtır? (tan(a) =cos(b) ) a) Diktir b) Kektir c) 250 TL d) Bilmiyom. e) Doğru cevap b seçeneği olabilir. 2) Aşağıdakilerden hangisi diğerlerinden farksızdır?...
  3. 2008 kpss tarih soruları&cevapları

2008 kpss tarih soruları&cevapları

balkan paktının kurulmasının nedeni 1. Aşağıdakilerden hangisinin Uygurların matbaalarının olduğuna ve baskı yaptıklarına bir kanıt olduğu savunulabilir? A) Tahtadan yapılmış harfler B) Çeviri eserler C) 18 harften oluşan alfabe D) Taş üzerine yazılmış kitabeler E) Kâğıt üzerine yazılmış belgeler 2. I. Bulgarlar II. Macarlar III. Göktürkler Yukarıdaki Türk kavimlerinden hangileri...
  4. 22 Eylül 2012 KPSS Önlisans Soruları

22 Eylül 2012 KPSS Önlisans Soruları

Kızlar 22 eylül 2012 yılında çıkmış olan kpss önlisans soruları acaba yayınlan dı mı yayınlanmadı ise lütfen yayınlandığında buraya bana yazar mısınız merak ediyorum teşekkürler.
  5. 22 – 23 Eylül 2012 KPSS Soruları ve Cevapları

22 – 23 Eylül 2012 KPSS Soruları ve Cevapları

Not: 22 Eylül 2012 Ortaöğretim Lise KPSS Soruları ile 23 Eylül 2012 Önlisans KPSS soruları da sınavdan hemen sonra bu sayfada olacak. 22 Eylül 2012 Önlisans KPSS Sınavı Yapıldı Önlisans KPSS 22 Eylül 2012 Cumartesi yapıldı, sınav sona erdi. 22 Eylül 2012 Önlisans KPSS Sınav soruları ve cevapları ÖSYM tarafından yayınlanır yayınlanmaz bu sayfada olacak. 2012 Önlisans/Ortaöğretim KPSS’nin...

Sayfayı Paylaş