gebe
  1. dilek__

dilek__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kpss yerleştirmeleri ne zaman olacak ?

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında dilek__ tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ben KPSS sınawına girdim sonuçları bi süre önce açıklandı.. Ama yerleştirmelerin ne zaman yapılacağını ve puanımın hangi mesleklere yettiğine nerden bakacağımı bilmiyorum lütfen bilginiz varsa öğrenmek istiyorum..

Kpss yerleştirmeleri ne zaman olacak ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 KPSS Yerleştirme Takvimi

2012 KPSS Yerleştirme Takvimi

2012 KPSS Yerleştirme Takvimi, 2012 KPSS Yerleştirme günü hakkında bilgi istiyorum sizden kızlar. 2012 KPSS Yerleştirme Takvimi hakkında bilgisi oaln arkadaşlarıma şimdiden vecekleri cevap için tşkler.
  2. KPSS Yerleştirme Takvimi  2012

KPSS Yerleştirme Takvimi 2012

KPSS Yerleştirme Takvimi 2012 2012 yılı KPSS Yerleştirme Takvimi ne zaman açıklanacak Merhaba Melek'ler, bu sayfamızda KPSS yerleştirme takvimi 2012 sonuçları hakkında merrak edilen tüm bilgilere yer veriyor ve bu konuda gerek sizlerin, gerek ise misafirlerimizin merakını bir nebzede olsa gideriyoruz. 2012 KPSS Yerleştirme Takvimi bu ay (Ocak Ayı) içinde açıklanacak.. Resmi Gazetede...
  3. KPSS 2012 yerleştirme takvimi

KPSS 2012 yerleştirme takvimi

KPSS 2012 yerleştirme takvimi var mı ya da bilginiz var mı. Arkadaşlar bana KPSS 2012 yerleştirme takvimi hakkında fikrinizi bilginizi ne biliyorsanız yazın yani lütfen rica ederim
  4. KPSS Yerleştirme Takvimi Açıklandı Melekler !

KPSS Yerleştirme Takvimi Açıklandı Melekler !

kpss yerleştirme takvimi 2012 kpss yerleştirme kpss yerleştirmeleri Sevgili melekler, bu yıl yapılacak ilk KPSS yerleştirmelerine ilişkin takvim Bakan Faruk Çelik tarafından açıklandı. Ayrıntılar şöyle; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, bu yıl yapılacak ilk KPSS yerleştirmesi için Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından kamu kurum ve kuruluşlarından yerleştirme...
  5. 2013 Kpss Başvuru Tarihi ne zaman ?

2013 Kpss Başvuru Tarihi ne zaman ?

2013 yılında kpss sınavına başvurmak isteyenler için yararlı bir paylaşım olduğunu düşünüyorum. 2013 Kpss Başvuruları Tarihi Ne Zaman? 2013 yılı Kpss başvuru tarihleri henüz açıklanmamıştır. Ancak sınav tarihi 6-7 Temmuz 2013 olarak açıklandı. Güncel sınav takvimine Ösym'nin resmi sınav takvimi sitesinden ulaşabilirisniz. Sınav takvimine ulaşmak için 2013 KPSS BAŞVURU ÇİZELGESİ TIKLAYIN

Sayfayı Paylaş