gebe
  1. dondy

dondy Forum Okuru

kraft dondy beşik kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında dondy tarafından paylaşıldı.

bebeğim için hazırlık yapıyorum sıra yatağına geldi ama bu konuda oldukça kararsızım aranızda kraft dondy beşik kullanan varsa kullanıcı yorumlarını öğrenebilirmiyim kullanan varsa nasıl memnunmusunuz kullanışlı oluyormu

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Kesinlikle kraft derim markada öncü ve çok kullanışlı.Yeğenimde kullanmıştık ;)

kraft dondy beşik kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beşik

Beşik

Bekar için sevince, kadın için çocuğa, İçinde uyuyan yetişkin insan için dar eve, Beşik satın almak ya da sevinçle içinde bulunmak rahatlığa, şefkatli kadına, oğul evladına delalet eder.Beşiğin içinde güzel bir bebeğin yatıyorsa bu, zenginliğe ve şansa yorumlanır. Beşik sallamak ise hastalığın habercisidir. Beşiğin içinde güzel bir bebeğin yatıyorsa bu, zenginliğe ve şansa yorumlanır. Beşik...
  2. bebişlerimize beşikler

bebişlerimize beşikler

eski beşikler şık beşikler modern beşiğin tarihçesi modern bebek beşikleri bebişleinize artık eski model beşik değilde daha modern daha şık beşik mi arıyorsunuz işte size bi kaç model
  3. anadolu beşiği

anadolu beşiği

bakın kızlar bu anadolu beşiği hemde full fonksiyonlu :piha: resime dikkatli bakın kanalizasyon sorunu hallolmuş.........:piha:
  4. Kraft Maxi otomatik salıncak kullananlar ?

Kraft Maxi otomatik salıncak kullananlar ?

Arkadaşlarım bu kraft'in maxi salıncağını aldım internet üzerinden ama bu ürünle alakalı daha önceden kullanmış olan kişilerden bilgi fikir rica ediyorum. Nasıl memnun kaldınız mı ?
  5. kraft park yatak kullananlar

kraft park yatak kullananlar

selam hanımlar kızım için yatak alacam kraft park yatak modeli bana oldukça cazip geliyor aranızda bu markanın ürününü kullanan varsa rica etsem kraft yatak hakkında deneyimlerinizi paylaşırmı aldığıma degecek bir ürün olsun istiyorum

Sayfayı Paylaş