gebe
  1. bebek yatağı

bebek yatağı Forum Okuru

kraft park yatak kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında bebek yatağı tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar kızım için yatak alacam kraft park yatak modeli bana oldukça cazip geliyor aranızda bu markanın ürününü kullanan varsa rica etsem kraft yatak hakkında deneyimlerinizi paylaşırmı aldığıma degecek bir ürün olsun istiyorum

kraft park yatak kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Park yatak mı, mobilya mı?

Park yatak mı, mobilya mı?

en iyi park yatak park yatak kullananlar tavsiye mı karyola mı Arkadaşlar bebişim için nasıl yatak alacağıma karar veremedim bir türlü.Park yatak kullanan var mı?Tavsiye ve tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim.:bebeğim:bebisim
  2. Kraft Maxi otomatik salıncak kullananlar ?

Kraft Maxi otomatik salıncak kullananlar ?

Arkadaşlarım bu kraft'in maxi salıncağını aldım internet üzerinden ama bu ürünle alakalı daha önceden kullanmış olan kişilerden bilgi fikir rica ediyorum. Nasıl memnun kaldınız mı ?
  3. Park yatak kullananların yorumları?

Park yatak kullananların yorumları?

Merhabalar herkese.Benim bu sefer de park yataklar ilgimi çekti hanımlar.Çok fonksiyonel olması ve de her yere taşıyabilmeniz de diğer artısından.Fiyatına göre de maksimum performans gösteriyor benden söylemesi.Bir odadan diğerine taşıyabiliyorsunuz.Beşik gibi sallanabilir olması da bebeğinizin uyuturken büyük kolaylık.Ben Baby2go 84221 Park modelini kullanıyorum şuan alalı kısa bir süre...
  4. park yataklar kullanışlı mı?

park yataklar kullanışlı mı?

slm, park yatak almaya karar verdim fakat nasıl temzileniyor çoğu modelin yanları fileli nasıl yıkanır ben biraz bu konuda hassasım da kullanan deneyimlerini annelerin yardımlarını rica ediyorum
  5. kraft dondy beşik kullananlar

kraft dondy beşik kullananlar

bebeğim için hazırlık yapıyorum sıra yatağına geldi ama bu konuda oldukça kararsızım aranızda kraft dondy beşik kullanan varsa kullanıcı yorumlarını öğrenebilirmiyim kullanan varsa nasıl memnunmusunuz kullanışlı oluyormu

Sayfayı Paylaş