gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kral 3’üncü Msvati’nin 14’üncü eşi olmak için yarıştılar

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Güney Afrika’daki Svaziland ülkesinde on binlerce bakire genç kız, Kral 3’üncü Msvati’nin 14’üncü eşi olmak için güzelliklerini ve hünerlerini sergiledi. BAŞKENT Mbabane’deki Ludzidzini Sarayı’nın bahçesinde toplanan on binlerce genç kız, kralın kendilerini beğenip eş olarak alması için dans kuyruğuna girerek güzelliklerini ve hünerlerini sergilediler. Geleneksel giysilerle yarı çıplak dans eden genç kızlardan Tenene Dlamini (16), "Buraya dans etmek için geldim. Umarım seçilirim. Çünkü kralın sarayı çok güzel. Eşler, rahat bir hayat sürüyor" dedi. Landile Hlongwa (24) ise "On yıldır bu yarışmaya katılıyorum. Bizim için çok önemli" diye konuştu. Kralın, aralarında altı yaşında kızların da olduğu söylenen 70 bin bakirenin içinden kimi seçtiği henüz belli değil. Genç kızların eş yarışmasına akın etmelerinin nedeni ise geçen ay Forbes Dergisi’nin listesinde en zengin 15’nci hükümdar olarak yer alan kralın sarayına girerek sefalet içinde geçen yaşamlarından kurtulmak.

hurriyet.com

Kral 3’üncü Msvati’nin 14’üncü eşi olmak için yarıştılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mükemmel bir eş olmak için

Mükemmel bir eş olmak için

Amerikalı yazar çift Linda ve Charlie Bloom, ‘Keşke Evlendiğim Zaman Bunları Bilseydim’ başlıklı kitapta evlilikle ilgili 6 gerçeği şöyle sıralamış: 1- Birini ölesiye severken, aynı zamanda ondan öldüresiye nefret etmek mümkündür. 2- Eğer eşiniz yanınızda olmayınca kendinizi mutlu hissetmiyorsanız, onunla asla mutlu bir evlilik sürdüremezsiniz. 3- Nerelerde hata yapıldığını araştırmak...
  2. Oscarli Aktrİst 3.ÜncÜ Kez Anne

Oscarli Aktrİst 3.ÜncÜ Kez Anne

Oscar ödüllü aktris Cate Blanchett, üçüncü çocuğunu dünyaya getirdi. Blanchett'in sözcüsü Tim McKeough, 38 yaşındaki oyuncunun, Avustralya'nın Sydney kentinde 3 kilo 600 gram ağırlığında bir erkek çocuğu dünyaya getirdiğini ve oğluna Ignatius Martin Upton adının verildiğini söyledi. McKeough, Blanchett ve bebeğinin sağlıklarının iyi olduğunu kaydetti. Blanchett ve oyun yazarı eşi Andrew...
  3. mükemmel bir eş  olmak için.........

mükemmel bir eş olmak için.........

eş olmak eş ile ilgili sözler Mükemmel bir eş olmak için Mükemmel bir eş olmak için Amerikalı yazar çift Linda ve Charlie Bloom, ‘Keşke Evlendiğim Zaman Bunları Bilseydim’ başlıklı kitapta evlilikle ilgili 6 gerçeği şöyle sıralamış: 1- Birini ölesiye severken, aynı zamanda ondan öldüresiye nefret etmek mümkündür. 2- Eğer eşiniz yanınızda olmayınca kendinizi mutlu hissetmiyorsanız, onunla asla...
  4. 14'üncü çocuğuna hamile

14'üncü çocuğuna hamile

14'üncü çocuğuna hamile 37 yaşında olmasına rağmen 13 çocuğu var. 7 ay önce doğuran anne şimdi yine hamile. İngiliz Joanne Watson bundan 7 ay önce 13'üncü çocuğunu dünyaya getirmişti. İngiltere'de alışılmadık kadar kalabalık bir aileye sahip olan Watson şimdi 14'üncü çocuğuna hamile olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi. Üç aylık hamile olan 37 yaşındaki kadın, "Hamile kalmayı...
  5. 37'lik anne 14'üncü bebeğe hamile

37'lik anne 14'üncü bebeğe hamile

İngiltere'de 37 yaşında olmasına rağmen 13 çocuk doğuran Joanne Watson yine hamile. Son çocuğunu yedi ay önce doğuran Watson, 14'üncü kez hamile kaldığını söyledi. Üç aylık gebe olan Watson, "Hamile kalmayı seviyorum" derken 42 yaşındaki kocası John Watson, kendisini dünyanın en şanslı babası olarak gördüğünü kaydetti. Kalabalık bir aileye sahip olduğu için çok mutlu olduğunu...

Sayfayı Paylaş