gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kral Yolu filmi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kral yolu filmi yerli harry potter mersin erdemli astım mağarası çekimleri film seti ekibi hikayesi konusu resimleri haberleri burada arkadaşlar. Mersin Erdemli Astım Mağarası'nda ki çekimleri çok zor şartlar altında biten Yerli Harry Potter filmi olarak tanıtılan Kral Yolu filminin çekimleri hala sürüyor Melek'lerim. Sinema sevenler, bu macera dolu filmi iple çekiyor:) Tamam tamam lafı daha fazla uzatmadan sizleri filmin haberleri ile başbaşa bırakıyoruz Melek'ler:) [​IMG]

Mersin Erdemli’de çekilen ve ‘Yerli Harry Potter’ diye lanse edilen “Kral Yolu”nun en zorlu sahneleri önceki gün çekildi.

Yönetmenliğini Seli Seta Nişanyan’ın yaptığı sinema filminin macera dolu sahnelerinin bir kısmı, Mersin Erdemli’deki Astım mağarasında yapıldı. 80 metre derinlik, 200 metre uzunluğundaki mağaraya set kuran ekip, buradaki çekimleri zor da olsa bitirdi.

Kral Yolu filmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kral tacı

kral tacı

kral taçları çocuklar için kral tacı tacı resimleri yapımı resmi Kral Tacı Malzemeler 2 parça kuzu kafesi (l0'ar kalem) 1 tatlı kaşığı kekik Yeteri kadar karabiber, tuz 2 diş sarımsak 3-4 yemek kaşığı tereyağı İç pilav Malzemesi: 2 su bardağı pirinç 2,5 yemek kaşıği tereyağı 2-3 çorba kaşığı çam fıstığı 2 çorba kaşığı kuş üzumü 3 su bardağı et suyu 2 tane...
  2. kral

kral

Kral Rüyada kral görmek, iş yaşamında başarıya kavuşacağınıza yorumlanır. Rüyada kral görmek, iş yaşamında başarıya kavuşacağınıza yorumlanır. Nüfuslu birini işaret eder.Rüyada her hangi bir memleketin kralini görmek. onunla konusmak firsatini elde etmek, devlet baskani tarafindan büyük bir mevkie veya büyük bir nimete nail olacagina, adinin herkes tarafindan taninip anilacagina isarettir
  3. Kral eğreltisi

Kral eğreltisi

kral eğreltisi kral eğreltisi, osmunda regalis Bende ilk defa duyuyorum ve inanın en az sizler kadar "kral eğreltisi de neyin nesiymiş" diye merak ediyorum Melek'ler:) Fazla merak iyi değil diyor ve hemem merakımızı gidermek için bilgileri sunuyorum :) KRAL EĞRELTİSİ a. Üreme organları yaprakların üzerinde, yaprak ayasından oldukça fırlamış bileşik demet biçiminde görünen basit...
  4. Kral Yolu yerli Harry Potter filmi

Kral Yolu yerli Harry Potter filmi

kral yolu filmi kral yolu, yerli harry potter, filmi, film, çocuk filmi, konusu, oyuncuları, hikayesi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Türkiye'nin ilk çocuk filmide çekiliyor Melek'lerim. Harry Potter filminin Türk versiyonu olan "Kral Yolu" adlı film hakkında bilgiler aktarıyoruz sizlere. Hasılat rekorları kıran “Harry Potter” serisine Türk işi alternatif geliyor:...
  5. Max Maceraları Kralın Doğuşu Filmi hakkında merak edilenler

Max Maceraları Kralın Doğuşu Filmi hakkında merak edilenler

Max Maceraları Kralın Doğuşu Filmi Max Maceraları Kralın Doğuşu Filmi ne zaman vizyona girecek Dondurma markası olan Max film olarak bu sefer karşımıza çıkıyor Melek'lerim. Biz de bu sayfamızda sizler için ve konu hakkında bilgi edinmek isteyen misafirlerimiz için Max Maceraları Kralın Doğuşu Filmi hakkında merak edilenleri paylaşıyoruz. Bir dondurma firmasının dondurma çeşitlerinden...

Sayfayı Paylaş