gebe
  1. hassasw

hassasw Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kraliçe Taçlı Telefonum

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında hassasw tarafından paylaşıldı.

Ben de telefonumu klasik görüntüsünden kurtardım ve kendi tarzımı yarattım :) Telefon artık Coolcaps sayesinde kraliçe oldu.Sizde telefonunuza hava katmak fark yaratmak isterseniz Takanka'ya uğramanızı tavsiye ederim. Ben çok beğendim ve telefonumun bu görüntüsünden çok hoşlandım ve çevremden de bu telefon aksesuarı ile ilgili çok olumlu tepkiler aldım. [​IMG]
    İşte, benim kraliçe taçlı telefonum :) Nasıl? Sizce de telefonum kraliçe gibi olmuş mu? Bir tek tahtı eksik :)

YÖNETİMİN NOTU : Sitemizde link vererek ya da vermeden izinsiz reklam yapmak yasaktır. Reklam yapmak istiyorsanız lütfen yönetimle irtibata geçiniz..

edit by TİTAN

2. AngelShe

AngelShe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    tam bır kralıce olmus:D

Kraliçe Taçlı Telefonum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KralİÇe Salatasi

KralİÇe Salatasi

Malzemeler: - 2 orta boy kereviz, - 2 adet tavuk bonfile, - 4 yemek kaşığı yoğurt, - 6 yemek kaşığı mayonez, - 2 diş sarmısak, - 1 çay bardağı kıyılmış ceviz, - 1 yemek kaşığı ketçap, - 1 çay kaşığı tuz. Yapılışı: Tavuk bonfileyi az su ile haşlayın. Soğutup küçük parçalara ayırın. Çukur bir kapta yoğurt, mayonez, ketçap, tuz ve dövülmüş sarmısağı iyice karıştırın. Kerevizi soyup hemen...
  2. kralice

kralice

: Kraliçe Rüyada kraliçe ile ilgili rüyalar, genellikle iyiye , ün ve şerefe yorumlanır. Rüyada kraliçe ile ilgili rüyalar, genellikle iyiye , ün ve şerefe yorumlanır. Hayatta birçok başarı elde edeceksiniz. Nüfuslu kadındır.
  3. Kraliçe Ayna Diyalogları

Kraliçe Ayna Diyalogları

1- ayna ayna söyle bana, en güzel kim bu dünyada? -aslında sen bir delisin. tımarhanedesin. aynanın tekiyle konuşuyosun. pamuk prenses diye de bir karakter yok zaten. 2.- ayna ayna söyle bana, en güzel kim bu dünyada? - pamuk prenses. liposuction yaptırdı, silikon taktırdı. cillop gibi oldu şerefsizim. 3.- ayna ayna, yoksa arkanda gizli kamera mı var da birisi benle dalga mı geçiyo? - yok...
  4. telefon

telefon

telefon markası samsung galaxy beam olanlar projeksiyon kullanıyor mu
  5. Taçlı Gelin Saçı Modelleri

Taçlı Gelin Saçı Modelleri

Taç modelleri eskiden beri gelin saçı modellerin de oldukça şık bir aksesuar olarak yer almıştır. Günümüz de bazı gelin adayları tarafından taç modelleri demode bulunsa da ben yine de taç modellerini gelin saçlarına çok yakıştırıyorum. Saç modelinin görsel şıklığını ön plana çıkaran taç modelleri saçlara farklı şekiller de uygulanıyor. İster sıkı bir topuz olsun isterseniz dalgalı açık bir...

Sayfayı Paylaş