gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Kraliçearı ile röportaj (10.Hafta)

Konu, 'Haftanın Konuğu' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

1-Kendinizden kısaca bahsedermisiniz?İsim,yaş,iş,güç,evli,çoluk çock,hobi,fobi vs.. 2-Hiç erkek arkdşınızı başka kısının tlfnundan aryıpda guven kontrolu yaptınızmı?

3-Eşinizle en çok ne yaparken zevk alıyorsunuz.yemek yerkenmi gezerkenmi spordaykenmi v.s

4-Çocugunuzun olmasını istermıydınız yada ısterdıysenız erkek kız fark edermi fark ederse niye?
    5- Aşkı tanımla desem bana iki kelimeyle aşkı tanımlayabilirmisin?
    6-Kendini sexsi buluyormusun?En çok nereni :D:D
    7-Hiç kıskançlık yapıp eşiyle biri yüzünden kavga ettinmi?
    8- Kendi en çok nefret ettiği şey ne ?
    9- Kendinde en çok neyi beğeniyorsun?
    10-Melekler mekanı deyince aklına ne geliyor ?
    11-Romantik misin?Romantik bi akşam için ne yaparsın?
    12-Nickiniz niçin kraliçe arı?

13-Sevip elde edemediğinz erkek oldumu?
    14-M.m neyi ararken buldunuz nasıl tanıştınız?

1_adım deniz.1981 kasım doğumluyum.Erciyes Üniversitesi mezunuyum.3 yıl önce E.Ü GEVHER NESİBE HAST.de kadın doğum servisinde hemsire olarak görev yaptım.2,5yıl calıstıktan sonra eşimin tayini nedeniyle istifamı vererek konyaya geldim. konya da ev hanımı olarak yasamaya devam etmekteyim.hobilerim;yüzmek ,spor yapmak,alışverişe cıkmak,yürüyüs yapmak,resim yapmak sarkı söylemek,el sanatlarıyla uğrasmak,kitap okumak,siyasetle uğrasmak ayrıca sinama ve tiyatroya gitmek fobilerim;Allaha olan sorumluluklarımı yerine getirmeden ölmek.Birde cocukluğumda kapı deliğinin kararmasından cok korkardım
    2_ben erkeği yakalamaya calışmam zaten bişey olursa herseyi kendiliğinden Allah bana gösterio.
    3_eşimle en çok yürüyüş yapmaktan,birlikte balık temizleyip beraber pişirmekten,zaman zaman onla alışverişe cıkmaktan ve araba galerilerini dolaşmaktan zevk alıyorumAyrıca beraber sinamaya ve tiyatroya gitmektende zevk alıyorum
    4-çocuk isterim tabiki ama cinsiyeti farketmez benim için sağlıklı ve hayırlı olsun yeter.
    5_bence Aşk sevdiğine her durumda sıkıca sarılmak ve ona inanmaktır
    6-kendimi seksi buluyorum.encok kalcalarım ve bacaklarım ve bebeksi tenim hoşuma gidiyor:D:DHemönemli olan benim kendimi seksi bulmam değil etrafımdakilerin bulması:hhh:
    7_kıskanclık yaptım.ama kavga etmedik.
    8_kendimde encok nefret ettiğim sey içimin dışımın bir olması:D:DDoğrucu Davutluk yapmam:hhh:bu bazen yanlış anlasılmama neden oluyo:grev:
    9_en cok hareketli,neseli olmamı ve karsılıksız ve cıkarsız sevmemi seviyorum
    10_melekler mekanı diyince aklıma seviyeli arkadaslıklar ve bilmediklerimiz geliyor
    11_oooooooooo ben bazen çok romantik bazende cok kazma olurum:hhh:Her zaman romantik takılmam.Hatta bazen eşimin romantizmine cevap vermediğim zaman bana kızar kazma bi kadınla evliyim diye:haha:Ama romantik olduğum zaman eşimin en sevdiği yemekleri yapar,tertemiz ve sık bi sofra hazırlarım.mum ısığınıda unutmam.Sonra seksi kıyafetlerimi giyerim,sonrasınıda yazmayım bende kalsın:haha:
    12_zamanında cok erkek arkadasım oldu.Hepsi işci gibi calıstı benim için sağolsunlar:)derslerime yardımcı olannn olduuuu,kıyafet konusunda fikir veren olduuu oldu da oldu,emir veren ben itaat edende erkekler olduğu için kralicearı,üstelikte calıskan biriyimdir:D:Dve iğnemi kime batırcağım belli olmaz:D:D
    13_olmadı:D:D
    14_M.Myi cilt bakımı ile ilgili bişeyler arıyordum sağolsun google amcanında desteğiyle buldum:D:D

Kraliçearıyla bu haftaki röportajımız bundan ibaret.Sorularımıza samimi ve içten cevaplar verdiği için kendisine teşekkür ediyorum.Sorularda emeği geçen Asimelek ve Beklenenbebişede teşekür ederim.Ayrıca kendimede teşekkür ediyorum :deli:

O birrr bacak güzeli o çorap zincirleri kraliçesi hahaha onu bu pozlardan daha iyi hatırlayacaksınızhahaha

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Mart 2011
  2. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Kraliçe sen hemşire miydin yeni öğrendim benn :) çok samimi ve sıcak bir sohbet olmuş.
    emeğinize sağlık :)

kraliçearı ve Young bride bunu beğendi.
  3. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    6.ve 11. cevaplara bak yaa :D:D:D:D yürüyen bombaa yaa çorabına gurban olduğum :D:D

FairyTale, kraliçearı ve Young bride bunu beğendi.
  4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    kendimi seksi buluyorum.encok kalcalarım ve bacaklarım ve bebeksi tenim hoşuma gidiyor:D:DHemönemli olan benim kendimi seksi bulmam değil etrafımdakilerin bulması :haha: koptumm yaaaaaa :haha: kıss ayy çok güzel olmuşş yaaa çok beğendimmm süpersinizzz siz ya :haha:oooooooooo ben bazen çok romantik bazende cok kazma olmam :haha: ama tebrik ediyorum kraliçemm çok samimi olmuşş kısss nickının anlamıda güzelmişş seviyoruss seni bacım :kiss:

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Seksi graliçem benim :D:D Harika cevaplar okurken çok eğlendim Teşekkürler ikinizede

FairyTale, kraliçearı ve Young bride bunu beğendi.
  6. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    tüü tüü tüü maaşallah.
    kraliçem sexilikte sınır tanımıyor :)

kraliçearı bunu beğendi.
  7. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    tuğcee cok komiksin:haha::haha:nerden buldun bunları bi cırpıda:hhh:

Young bride bunu beğendi.
  8. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :haha: benimm sexsiii arımmm :haha: ayyy bacaklara bak beee rakip tanımıyomm kraliçemeeee beeeee yürüüüüüü kraliçemmm sexsimm arımm benimm :haha:

kraliçearı bunu beğendi.
  9. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha unutulmaz pozlar bunlar unutmak mümkün değil

kraliçearı bunu beğendi.
  10. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    tamam madem öyle bekleyin beni bu bacak olayına kalcayıda katacam:haha:olmadı tamamımı eklerim iç çamasırlarıyla:hhh:

ASİMELEK bunu beğendi.
  11. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Çok içten dobra samimi fevkaladenin fevkinde süperrrrrrr bir röportaj olmuş..Kraliçearı harikasın bacı seksü şey seni:hhh:kendini hem samimi hemde komik bir dille anlatmışssın dobra ve samimi şahsiyetleri severim:D gerçekten zevkle okudum tuğçe ve kraliçe arı paylaşım için teşekkürler:)( Eşinlede mutluluğunun daim olmasını diliyorum:))

12. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Birde cocukluğumda kapı deliğinin kararmasından cok korkardım
    Bu cevaba öldüm gülmekten hahaha

bebekyüzlüm ve kraliçearı bunu beğendi.
  13. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Çok güzel bi röportaj olmuş soruları baya zormuş:D:D

14. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Amanın ne güzel bi röportaj olmuş öyle sexy kralicem benim :D:D
    Seni daha yakından tanımak güzel :)

Young bride bunu beğendi.
  15. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    he encey sorma baya zorlandım.citosum ve diğer meleklerim hepinize ayrıca tsklr

Young bride, bebekyüzlüm ve EnCey bunu beğendi.
Kraliçearı ile röportaj (10.Hafta) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Subaşı ile röportaj

Hande Subaşı ile röportaj

cemal toktaş röportaj hande subaşı röportaj hande subaşı babası güzel oyuncularımızdan hande Subaşı Güneşi Gördüm filiminin çekimlerinde epey bi yorulmuştu... şimdide bir dergide ki röportajını sunuyoruz..... 'ARTIK FİLMLERDE SEVİŞEBİLİRİM!' GÜNEŞİ GÖRDÜM FİLMİNİN GÜZEL ZEHRA’SI HANDE SUBAŞI'DAN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR... Hande'ye buluştuğumda gözlerime inanamadım, bir deri bir kemik kalmıştı....
  2. Asimelek'le Röportaj(11.Hafta)

Asimelek'le Röportaj(11.Hafta)

1-Kendinizi tanıtırmısınız?(yaş,iş,güç,isim,yaşıdığın yer ,hobin,fobin vs. akılna gelen herşey) adım sevilay :D:D yaşım 22 sayılır nisan 21 de tam 22 olcam( zaman ne çabuk geçiyo yaf )sekreterlik yapıyorum. istanbulda yaşıyorum 4 ay 9 günlükcük evliyim. hobim müzik dinlemek,eşimle birlikte gezmek,eşimle vakit geçirmeyi çok seviyorum,genelde her akşam günlük yazarım bide süt içmeden uyuyamam...
  3. Refra ile Röportaj(13.Hafta)

Refra ile Röportaj(13.Hafta)

1-Kendinizi uzunca tanıtırmısınız?(yaş,iş,yaşadığın yer,hobi,fobi) İsmim Rahime 19.5 yaşındayım. Uşaklıyım. Kendimi bildim bileli öğrenciyim hala da devam etmekteyim :D Açıköğr. işletme okuyorum 1. sınıfım çömezim yani :hhh: Sanırım öyle de kalcam. Hobilerime gelince kitap okumayı seviyorum ama nedense fırsat bulupta okuyamıyorum :D:D Gezmeye bayılırım akşama kadar gezelim deseniz hayır...
  4. Tuqçe ile Röportaj (15. hafta )

Tuqçe ile Röportaj (15. hafta )

1- kendinizi kısaca tanıtırmısınız ?(isim,yaş,iş,hobi,fobi,yaşadığın yer,herşey işte) 1-Adım tuğçe istanbul anadoluyakasında oturuyorum.Cici bi ailenin cici büyük kızıyım 2 ay sonnra inş. düğünüm var.Nişanlıyım çok sevdiğim biriyle 3 kardeşiz.En cücükleri 7 aylık.Kars-Kağızmanda doğdum (babamın mesleği dolayısıyla)Kader o ki nişanlımla babam aynı meslekte Ömrüm şehir şehir gezmekle...
  5. Sadmin İle Röportaj (30.hafta)

Sadmin İle Röportaj (30.hafta)

röportaj, sadmin ile röportaj, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkdaşlar. evet meleklerrrrrrrrrr işte beklenn an:D:D sadmin ile röportaj :D:D valla ben cvpları okurken gülmekten öldümm çok eğlenceli olmuşşşş :hhh: kendisine samimi röportajından dolayııı çokk teşekkürrr ederimmm ::D:D işte röportajımız :D:D 1-bize kendinizi tanıtırmısınız ?( gerçek isim, yaş,hobiler, fobiler,)...

Sayfayı Paylaş