gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

kravattan elbise olmaz demeyin!!oluyorrr:):)

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    güzelmişşşşşşşşşşş

kravattan elbise olmaz demeyin!!oluyorrr:):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olmaz demeyin onlar kanka olmuşlar:)

Olmaz demeyin onlar kanka olmuşlar:)

sakın olmaz demeyin onlar kanka....
  2. O olmazsa yaşayamam demeyin :)

O olmazsa yaşayamam demeyin :)

Can Yücel'in bu şiirini her okudugumda hic birseyi sahiplenesim gelmiyor. Bu yuzden bıraktım sahiplenmeyi. O olmazsa yaşayamam demeyin. Oyle bir yaşanıyor ki .. Ne demeli acaba " Ben olmazsam yaşayamazsın." nasıl olur :)
  3. olmaz olmaz demeyin onlarda dua edebilirler

olmaz olmaz demeyin onlarda dua edebilirler

beni sevsin duası *Allaam lütfen annem ölmesin, babam ölmesin, amcam ölmesin, binnur teyzemle murat dayım ölmesin. çok uzun bi zaman ölmesinler ama. ananem 35 yıl ölmesin. eüzübineşeytanirracim bisminnahirrahmanirrahim. yok ananem hiç ölmesin. ondan önce ben ölebilirim, öyle olsun. amin" *Allaaaamm lüften babamın getirdiği oyuncak bebeği canlandır, onunla arkadaş olmama izin ver,...
  4. Dolabınızın olmazsa olmazlarından Siyah elbise

Dolabınızın olmazsa olmazlarından Siyah elbise

siyah elbiseye çorap siyah elbise çorap Bir meleğin dolabındaki en önemli parçalardan biri siyah elbisedir. Ünlüler de bunu çok iyi biliyor ve katıldıkları davetlerde siyah elbiseleriyle şıklıklarını yansıtıyorlar. Ünlülerimiz siyah elbiselerini siyah çorap ve ayakkabılarla kombinledikleri gibi aynı zamanda siyahın uyum avantajını kullanarak renkli ayakkabılarla da değişik bir görünüm...
  5. Kravattan Elbise Olur mu Hiç Demeyin Bal Gibi Olurmuş....:)

Kravattan Elbise Olur mu Hiç Demeyin Bal Gibi Olurmuş....:)

Kravattan Elbise Modelleri Kravattan Yapılan elbiseler Kravattan nasıl elbise olur dedim ilk ama demekki oluyormuş hem bence ilginç ve şık da durmuş doğrusu...İşte bu ilginç kravattan yapılan elbise modellerini sizlerle de paylaşmak istedim....Bakalım sizler ne yorum yapacaksınız....Eşinizden gizli eşinizin kravatlarından sizlerde böyle bişey deneyebilirsiniz :D:D Hem ilginç hemde şık...

Sayfayı Paylaş