gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113

Kravattan Elbise Olur mu Hiç Demeyin Bal Gibi Olurmuş....:)

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Kravattan Elbise Modelleri Kravattan Yapılan elbiseler

Kravattan nasıl elbise olur dedim ilk ama demekki oluyormuş hem bence ilginç ve şık da durmuş doğrusu...İşte bu ilginç kravattan yapılan elbise modellerini sizlerle de paylaşmak istedim....Bakalım sizler ne yorum yapacaksınız....Eşinizden gizli eşinizin kravatlarından sizlerde böyle bişey deneyebilirsiniz :D:D Hem ilginç hemde şık elbise modelleri....

Son düzenleme: 11 Eylül 2012
    yakışıklım bunu beğendi.
  2. İhvan28

İhvan28 Forum Okuru

AAAçok güzel olmuş hemdeee:)

LaViNYaM bunu beğendi.
  3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
  4. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    yaptıktan sonra neden olmasın bence olur . hatta yatak örtüsü bile olur hemde çokta güzel olur

Kravattan Elbise Olur mu Hiç Demeyin Bal Gibi Olurmuş....:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yuvarlak halı da olur mu demeyin..

Yuvarlak halı da olur mu demeyin..

yuvarlak halı yuvarlak halı markaları Yuvarlak Halı da Olur mu demeyin neden olmasın ki.. Buyrun işte ispatı .. Halı firmalarının 2011 2012 sezonu için hazırladıkları yeni halı modelleri yuvarlak tarzlardan oluşuyor.. Renkleri ve şekli ile evlerinizin havasını değiştirecek bu halılar halı firmaları ve ünlü mobilya markalarının koleksiyonlarındaki yerlerini alıyorlar.. En baştakine bayıldım...
  2. Çakma Sufle Olur mu Demeyin İşte Tarifi !

Çakma Sufle Olur mu Demeyin İşte Tarifi !

Çakma Sufle Nasıl Yapılır Ev Yapımı Çakma Sufle Tarifi Sevgili melekler, elbette ki iftar sofraları tatlısız olmaz. Hele de tatlı düşkünü bir insansanız iftarı iple çekersiniz. Biz de bu konumuzda pratik bir tatlı tarifi vermek istiyoruz sizlere; çakma sufle. :) Adı tuhaf kendi çok leziz çakma sufle tarifi şöyle...:) Malzemeler: 3 yumurta 75 gr un yarım paket kabartma tozu 125 gr...
  3. Saç Nezleside Olur mu Demeyin Çünkü Oluyormuş

Saç Nezleside Olur mu Demeyin Çünkü Oluyormuş

bu konu saç nezlesi hakkında genel bilgilere yer vermektedir. Nezleyi sadece gribal etkenlere bağlı bir hastalık olarak düşünmeyin. Saç nezlesi de olabiliyor. Böyle bir şeyi birçoğunuzun ilk kez duyduğundan eminim çünkü ne yalan diyeyim bende yeni öğrendim:) Saç nezlesi hakkın da genel bilgiler ve nedenleri sizlerle birlikte... Saçlarınızı şekillendirirken ya da fönlerken batma hissi...
  4. Kefirli Poğaça Olur mu Demeyin Olmuş :)

Kefirli Poğaça Olur mu Demeyin Olmuş :)

kefirli poğaça, kefirli poğaça tarifi, değişik poğaça tarifi Sevgili melekler, çette AsenaŞule ile gevezelik ederken onun poğaçada, kekte yumurtayı sevmediğini öğrendim. İlginç kadın şu Şule eminim, ama yumurtasız bir hayat nasıl olur diye de düşündüm. Eh, herkesin fikrine saygımız var, bari bir de faydamız olsun dedim, yumurtasız kefirli poğaça tarifini buldum. İşte malzemelerimiz...
  5. Örgüden Kravat Olur mu? Bakın Nasıl Olurmuş

Örgüden Kravat Olur mu? Bakın Nasıl Olurmuş

Örgüden Kravat konulu yazımızda adından da anlaşılacağı üzere çok değişik bir konuya değinerek örgü kravat modellerini sizlere sunmak istedim. Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarları arasında olan kravatın tarihçesini merak ediyor musunuz? Aslında hırvat eskiden kadınların eşlerini savaşa göndermeden eşlerinin boyunlarına onlara bağlılık simgesi olarak bağladıkları bezden ileri gelmektedir. Bu...

Sayfayı Paylaş