gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Kravattan ne yapılır???

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

kravattan neler yapılır kravattan kolye yapımı bakın bakın melekler ne yapmışlar karavata :).Hemde kullanışlı olmuş.

nurender, MaWiM ve devran yeliz bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bence kravatın bu hali, kravat halinden daha güzel :D:D Kimin fikri ise yaratıcılığı süpermiş doğrusu :)

3. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    arkadaş pek bir yaratıcıymış

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Süpermiş valla benim hiç aklıma gelmezdi kimin geldiyse çok yaşasın aklıyla:D:D

5. ŞIPIDIK

ŞIPIDIK Ayın En Güzel Ojeli Üyesi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.073
    Ödül Puanları:
    113
Kravattan ne yapılır??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kravat

Kravat

Kravat .İyi bir iş veya evlilik kısmetidir.Rüyada boynunuza çok güzel bir kravat taktiginizi görmek, gelecekte büyük ve itibarli bir kimse olacaginiza ve memleket içinde isim yapacaginiza isarettir. Kirmizi boyunbagi takmak, uzun ve heyecanli gönül maceralari geçireceginize; yesil boyunbagi takmak, bütün arzu ve isteklerinizin çok kisa bir zamanda yerine gelecegine; beyaz boyunbagi tak-mak,...
  2. Arkadaşlar kravattan elbiseler,daha neler neler yapmışlar

Arkadaşlar kravattan elbiseler,daha neler neler yapmışlar

kravattan neler yapılır Ya bazen biz kadınların zekasına hayran kalıyorum.Eeee akıl bizde ,pratik zeka bizde hamaratlık,hünerli eller desen yine bizde.Atmadan önce acaba bunu nasıl değerlendirebilirim diyip,düşünüp üretkenlik bizde.EE daha ne olsun değilmi ama:) Doğrusu bende şaşırdım arkadaşlar. Tamam çoğu şeyi üretip,değerlendirmek benimde aklıma gelir bazen.Ama bu kravattan elbise yapmakmı...
  3. Kocişine kravatlar

Kocişine kravatlar

Kızlarrrrr :) hanımlar kocişlerinizie birbirinden şık kravatlar bakın :) Hep biz hep biz olmaz azcıkta abilerimizi, babalarımızı, kocişlerinizi düşünelim demi..
  4. Erkekler neden kravat takar?

Erkekler neden kravat takar?

kravat Erkekler neden kravat takar, ne şekilde takarlar, kim tarafından kabul edilmiştir konuları hakkında bilgi alalım arkadaşlar. Erkeklerin çoğu kravat takmayı sevmez diye biliyorum ben. Ama mecbur özel yerlerde takmaları gerekiyor. Bakalım neden erkekler kravat takıyormuş. Takılar hariç üzerimizdeki her giysinin bir fonksiyonu vardır. Peki kravatın boğazı sıkmaktan başka...
  5. Kravat Neden Takılır ?

Kravat Neden Takılır ?

Bu konu; neden kravat takılır konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, giyilen her kıyafetin bir işlevi vardır, biri hariç, kravat. Düşünsenize, kravatın boğazı sıkmaktan başka ne gibi bir fonksiyonu var ? Maksat yakaları bir araya getirmekse yaka düğmesi bu işlevi yerine getiriyor. Peki kravat neden takılıyor? Bu olay nerden çıkmış hiç düşündünüz mü ? 1660'da...

Sayfayı Paylaş