gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kredi kartı aidatını geri alma ( Kredi kartı aidatı nasıl geri alınır 2012 )

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 Kredi kartı aidatımı geri almak istiyorum ne yapmam gerekiyor nereye başvurmam lazım kızlar. Bıktım bu bankalardan ya kredi kartını kullandığım yok ama yinede aidat istiyorlar.

kredi kartı aidatını geri alma ( Kredi kartı aidatı nasıl geri alınır 2012 ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vatandaş kredi kartı yıllık aidatını geri alıyor

Vatandaş kredi kartı yıllık aidatını geri alıyor

Antalya'nın Alanya ilçesinde Tüketici Hakları Derneği'ne (THD) başvuran 5 bin kişi, hukuki yollarla kredi kartlarından kesilen yıllık aidat ücretini geri aldı. Derneğin Alanya Şube Başkanı Cemal Şencan, tüketicilerin kredi kartı konusunda gün geçtikçe daha bilinçli hale geldiğini söyledi. Önceki yıllarda bankaların kartlardan almış olduğu yıllık aidat ücretinden dolayı vatandaşların...
  2. Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır?

Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır?

kaymakamlık kredisi nasıl alınır Sanırım Türkiye'de kredi kartı kullanmayan yok gibi hele bazı kişiler kredi kartlarına öyle bir yükleniyorlarki sonradan ödemesi çok ağır faturalar bu kişileri bekleyebiliyor hatta bir çok yuva kredi kartlarından dağıldığı gibi insanların bazıları bu karta borcu yüzünden canına kıymakta... Sizlere kredi kartınız için yatırdığınız aidat ücretini nasıl geri...
  3. Kredi kartı aidatı geri alma

Kredi kartı aidatı geri alma

Kredi kartı aidatını nasıl geri alırım Kredi kartı aidatlarını geri alma işlemleri Kredi kartlarındaki kart aidatları yada hesap işletim ücreti altında alınan paraları kesinlikle geri alıyorsunuz kızlar ben aldım sizlerede bilgi vermek istiyorum. Peki kesilen bu kart paralarını nasıl alıyoruz. İlk önce bankadan bu durumla ilgili iade istemelisiniz. Bunu bir dilekçe ile yapıyoruz...
  4. kredi Kartı aidatı nasıl alınır?

kredi Kartı aidatı nasıl alınır?

kredi Kartı aidatı nasıl alınır? merhaba arkadaşlar duyduğum kadarı ile 10 yıl geriye yönelik paraları almak mümkünmüş yeni yasada. Acaba bu kredi Kartı aidatı nasıl alınır lütfen bu konuda bilgi verin.
  5. İlgililere Kredi Kartı Aidatları İçin Dilekçe Örnek

İlgililere Kredi Kartı Aidatları İçin Dilekçe Örnek

Kredi Kartı Aidatları İçin Dilekçe Örnek Kredi Kartı Aidatları İçin Dilekçesi Örneği Merhaba Sevgili Melek'ler, gelen misafir istekleri üzerine bu yazımızda ilgili arkadaşlarımız için Kredi Kartı Aidatları İçin Dilekçesi Örneği sunuyoruz. Yargıtay'ın kredi kartı aidatlarının 10 yıl geriye dönük olarak istenebileceğine yönelik kararı ile bu paraları almak isteyenler için yol...

Sayfayı Paylaş