gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Krem Allıklar

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Toz allıkların yerini krem allıklar alacağa benziyor ben hala toz bilye allıkları kullanıyorum o ayrı tabi :D [​IMG]

Krem Allıklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allık

Allık

rüyada allık sürmek Ayıpları gizlemeye,olduğundan farklı görünmeye delalet eder.Rüyasında allık sürdüğünü gören kimse, kendi gayreti sayesinde aşkta başarılı olur.
  2. Yuvarlak yüzlere allık uygulaması

Yuvarlak yüzlere allık uygulaması

Benim yüzüm de yuvarlak ve bu işe yarıcak gibi ben de denicem inşallah bayanlar.....:dil: Yuvarlak bir yüze sahipseniz,büyük ihtimalle makyajdan en büyük beklentiniz yüzünüzün olduğundan daha ince görünmesini sağlamaktır. Makyaj sırasında gölgeler yaratarak yüz şeklinizi olduğundan daha ince göstermek, olmadığını sandığınız elmacık kemiklerinizi belirginleştirmek elinizde, ama...
  3. Flormar Pretty Compact Allık

Flormar Pretty Compact Allık

flormar allık flormar pretty compact allık Kızlar yanaklarınız Flormar, “Pretty Compact Allık” ile renklenecek. Pürüzsüz bir cilt ile birlikte, canlı bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak “Pretty Compact Allık” Flormar professional make up tarafından geliştirildi. Ultra ince bir yapıya sahip ve geliştirilen “Pretty Compact Allık”, özel geliştirilen mikro teknolojisiyle, ciltte pürüzsüz...
  4. Allık tavsiyesi almak istiyorum...

Allık tavsiyesi almak istiyorum...

Arkadaşlar,ben buğday tenliyim,pembe renkli allık almak istiyorum,memnun kaldığınız,sabah sürdüğümde en azından öğlene kadar da olsa kalıcı olabilecek (bugüne kadar aldığım allıklar evden çıkmadan sürdüğüm halde iş yerine varana kadar uçuyor ),numaralarıyla beraber verirseniz çok memnun olurum,Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler.. hoppa
  5. Allık Nasıl Seçilir ?

Allık Nasıl Seçilir ?

allık seçimi allık nasıl seçilir Bazen sokakta görürsünüz ya melekler, kadın bir makyaj yapmış, yanaklar tunç gibi kıpkırmızı. :S Ya da tüm makyaj yerinde ancak yanaklarda renk yok. Azı da çoğu da çirkin görünen allık seçimi bugün kü makalemizin konusu. Allık nasıl seçmeliyiz, cildimize uygun allığı nasıl bulabiliriz? Bu soruların cevaplarını makalemizde bulacaksınız :) Doğal allık...

Sayfayı Paylaş