gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Krem Rengi Gelinlikler Bu Yıl Çok Moda!

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

krem rengi gelinlik kırık beyaz gelinlik 2013 gelinlik modası

Sevgili melekler, eskiden beri süregelen beyaz gelinlik modası bu yıl yerini krem, kırık beyaz ve cappucino rengi gelinliklere bıraktı. Gelenekselleşen beyaz gelinlikler yerine vitrinlerden de görebileceğimiz üzere kırık beyaz ve krem rengi gelinlikler daha çok rağbet görüyor.

Gelinlik mağazası işletmecisi Ahmet Baloğlu bu yıl gelinlikte modanın krem kırık beyaz ve cappucino renk tasarımlar olduğunu söyledi.

Özellikle cappucino renk gelinliklerin ilgi gördüğünü ifade eden Baloğlu ''Bu sene beyaz renk gelinlik tamamıyla neredeyse hiç yok'' dedi.

Kırık beyazın da yavaş yavaş yerini kreme bıraktığını anlatan Baloğlu ''Gelinlik denildiği zaman genelde aklımıza hep beyaz geliyordu ama artık beyaz yerini bu sene kreme bıraktı. Mesela yaşlı teyzelerimiz geliyor 'gelinlik dediğin beyaz olur' diyor evet doğru söylüyorlar ama şu anda mağazamızda hiç beyaz gelinlik yok. Krem ve kırık beyaz ağırlıklı gelinliklerimiz var. Artık gelinlikte beyaz yerini krem ve kırık beyaza bıraktı'' diye konuştu.

2. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

bencede bunlar beyaz gelinliklerden daha sık ve daha moda

Krem Rengi Gelinlikler Bu Yıl Çok Moda! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Krem Rengi Gelinlik Modelleri

Krem Rengi Gelinlik Modelleri

krem rengi gelinlik modelleri 2011 krem gelinlik modelleri 2011 gelinlik, modelleri, yeni sezon, en yeni model, 2011 sezonu krem rengi gelinlik modelleri burada hanımlar Gelinlik hanımlar, yeni evlenecek genç kızlar, kızlarını evlendırecek bayanlar... rüyalarımda ki gelinlik krem olmalı ama hiç güzel model bulamıyorum diyenler ..durmadık çalıştık siz meleklere o özel gününüzde melek gibi...
  2. Country bu yıl çok moda

Country bu yıl çok moda

Dekorasyonsa country stili Country mobilya modelleri Eskiden ne güzel köy yaşamı vadı. Şimdi yoğun şekilde şehir hayatına göç var. Ama aslında köy hayatı çok daha doğal, çok daha dingin ve çok daha huzurlu. Köy hayatı, yaşamı aydınlatan güzelliklerle dolu. Hayalimde hep bir çiftlik evi var. Dilerim hayalim gerçek olur. Bu country tarzı mobilyalar hayalimdeki çiftlik eve çok yakışır.
  3. Patchworwk halıalr bu yıl çok moda

Patchworwk halıalr bu yıl çok moda

Patchwork ürünelr Patchwork halı modelleri Bir çok alanda dekorasyonu kasıp kavuran patchwork modası halılarıda ele geçirdi. ama ben bu patchwork halı modellerini çok beğendim. Özellikle oturma odası dekorasyonu için çok uygunlar.
  4. Bu yılın moda rengi Mandalina rengi

Bu yılın moda rengi Mandalina rengi

Turuncu renk modası Turuncu renk dekorasyon fikirleri Bu yıl evlerde turuncu rüzgarı esecek. Turuncu rengi dekorasyon yaygın olarak tercih edilecek. Eğer sizde bu modaya uymak istiyorsanız evinizi yeniden dekroe etmenize gerek yok meleklerim. Turuncu mum, turuncu kırletller işinizi görür.
  5. Bu Yıl Geniş Paçalar Çok Moda!

Bu Yıl Geniş Paçalar Çok Moda!

Bu sayfa; Bu Yıl Geniş Paçalar Çok Moda konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her yılın kendine özgü modası ve öne çıkanları var. Bu yılın öne çıkan trendlerinden biriyse geniş paçalar. Her ne kadar skinny pantolonlar tasarımcılarca koleksiyonlarda yer almışsa da geniş paçaların bu seneki çokluğu da gözlerden kaçmıyor. Katharine Hepburn'den Annie Hall'a şık bir geçmişi...

Sayfayı Paylaş