gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Krem Röle

Konu, 'Tatlılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1 Su bardağı toz şeker 1 Kg kaynar süt 3-4 Çorba kaşığı dolusu nişasta

Bir bardak toz şekeri tencerede altı kısık kahverengi olana kadar eritin (yakmadan)
    Önce hazırladığınız kaynar sütün içine,soğuk sütle karıştırdığınız nişastayı ilave edin.Hepsini erittiğiniz şeker tenceresine boşaltın.İyice muhallebi kıvamı olana kadar karıştırın Kaplara dökün(Pütürleşirse süzgeçten geçirin) Ilınınca buz dolabına soğumaya bırakın ..Arzuya göre üzerine dondurma koyup

Krem Röle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. krem karamel

krem karamel

Malzemeler 2 ÇAY KAŞIĞI VANİLYA 8 ADET YUMURTA 1-1,5 BARDAK ŞEKER 1 LT. SÜT Yapılışı BİR KABA YARIM BARDAK TOZ ŞEKER KOYUP, HAFİF ATEŞTE YAKMADAN ERİTİN.15 DK. SONRA KEHRİBAR KIRMIZISI BİR RENK ALINCA ŞEKERİN YARISI MİKTARINDA SU İLAVE EDİP,BİR TAŞIM KAYNATIN. YAPTIĞINIZ BU KARAMELİ, KREM-KARAMEL KALIBININ DİBİNE BOŞALTIN. BİR TENCEREYE 1 BARDAK TOZ ŞEKER, 3 BÜTÜN YUMURTA VE 5 YUMURTA...
  2. Krem Şokola

Krem Şokola

MALZEMELER 500 gr. süt 150 gr. toz şeker 50 gr. un 25 gr. kakao 1 Paket vanilin 1 Adet yumurta 25 gr. çikolata HAZIRLANISI Sütü ateşe koyun, içine şekerin yarısını ekleyerek karıştırın. Başka bir kabın içine, şekerin kalan kısmını ve yumurtayı koyarak çırpınız. Un, kakao ve diğer malzemeleri ilave ediniz ve sütün bir miktarını koyarak çözdürünüz. Sütün kalan kısmını ilave ettikten...
  3. Nemlendirici kremler

Nemlendirici kremler

nemlendirici kremler bütün nemlendirici keremler resimli Cildinizin kaybetmiş olduğu nem oranını geri kazanmaya ve nemlendirmeye yarayan nemlendiriciler hakkında sizler için merak ettiğiniz ve bilmek istedikleriniz konusunda bazı bilgileri paylaşıyorum .Nemlendirici nedir ve nasıl kullanılır ne gibi faydası vardır? gibi sorularınızın yanıtları ve çok daha fazlasını aşağıdaki yazıda...
  4. Krem Allıklar

Krem Allıklar

Toz allıkların yerini krem allıklar alacağa benziyor ben hala toz bilye allıkları kullanıyorum o ayrı tabi :D
  5. Sıkılaştırıcı Krem

Sıkılaştırıcı Krem

Sıkılaştırıcı Krem bize pek çok ürün sunuluyor fiyatları da oldukça pahalı işe yarar mı diyorsanız bir kısmı gerçekten evet neden bu kadar pahalı derseniz adamlar hem çok kazanmak için bu fiyatla satıyorlar hem de üstelik ucuz olduğunda biz kullanıcılar güvenmiyoruz her neyse konumuz biraz farklı ben size ucuza ve etkili hangi kremi kullanmanızı söyleyeceğim marka vermeyeceğim reklam olmasın...

Sayfayı Paylaş