gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kremalı Balkabağı Çorbası Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kremalı Balkabağı Çorbası Tarifi Resimli tarif istiyorum şimdiden verdiğiniz tarif için tşkler arkadaşlar.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kremalı Balkabağı Çorbası Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. balkabağı çorbası

balkabağı çorbası

balkabağı çorbası Daha çok balkabağı tatlısı olarak tükettiğimiz bu sebze çok iyi bir mineral ve beta-karoten kaynağı. İçinde potasyum, fosfor ,kalsiyum, magnezyum, sodyum ve demir bulunuyor. Bir küçük tabak bal kabağı günlük beta-karoten ihtiyacının %25 ini, C vitamini ihtiyacınında %10 unu karşılıyor. Aşağıda tarifini verdiğim çorbayı biz ailece severek içiyoruz. Bu çorbayı kendimiz için...
  2. Kremalı Spagetti Tarifi Resimli

Kremalı Spagetti Tarifi Resimli

Kremalı Spagetti Tarifi Resimli Kremalı Spagetti yapılışı Arkadaşlar benim çocuklar spagetti hastası ve spagettinin bütün çeşitlerini öğreniyorum bende. Sizden de Kremalı Spagetti Tarifi istiyorum ve resimli olmasınıda rica ediyorum :)
  3. Kremalı Kahveli İncir Tarifi Resimli

Kremalı Kahveli İncir Tarifi Resimli

Kremalı Kahveli İncir Tarifi Resimli tarifi istiyorum lütfen tarifi biliyorsanız yazın bana
  4. Kremalı Balkabağı Çorbası Nasıl Yapılır ?

Kremalı Balkabağı Çorbası Nasıl Yapılır ?

Kremalı Balkabağı Çorbası nasıl yapılır Resimli Kremalı Balkabağı Çorbası yapılışı Kremalı Balkabağı Çorbası Tatlısıyla damakları şenlendiren balkabağının çorbası da yapılıyor melekler :) Kremayla lezzetlendirilen balkabağı çorbası tarifimiz şöyle ; 500 gr. balkabağı 150 gr. soğan 75 gr. Tereyağı 500 ml. su 10 gr. tuz 150 gr. krema Kremalı Balkabağı Çorbası yapılışı Tencereye...
  5. Kedidili Balkabağı Tatlısı Tarifi Resimli

Kedidili Balkabağı Tatlısı Tarifi Resimli

Kedidili Balkabağı Tatlısı Tarifi Resimli yapılışını yazarsanız çok sevinirim kızlar.

Sayfayı Paylaş