gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

kremi cildinize ıslakken sürün!

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Geceleri yüzünüz için yumuşak, sabun içermeyen likit veya krem temizleyiciler ya da "süper yağlı" temizlik barları (kalıp) tercih edin. Kuru ciltler hassas temizleyicilere ihtiyaç duyar. Geceleri yüzünüz için yumuşak, sabun içermeyen likit veya krem temizleyiciler ya da "süper yağlı" temizlik barları (kalıp) tercih edin. Sabahları yüzünüze yalnızca sıcak su çarpın.
    Cildiniz ne kadar kuru ise nemlendiriciniz de o kadar fazla su içermelidir. Nemlendiricinizi yüzünüz veya vücudunuz henüz nemliyken sürün; böylece nemi "hapsetmiş" olursunuz. Yağ bazlı fondötenler, allıklar ve pudralar kullanın. Yüzünüzü sert sabunlarla asla yıkamayın. Pütürlü temizleme ürünleri ve sert yüz fırçaları, eldivenleri veya pedler kullanmayın. Alkollü toniklerle veya kolonyalı mendilerle cildinizi silmeyin.

kremi cildinize ıslakken sürün! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Islak Islak

Islak Islak

Islak Islak Cem Karaca Gecenin nemini düşmüş gözlerine Ne olur ıslak ıslak bakma öyle Saçını dök sineme derdini söyle Ne olur ıslak ıslak bakma öyle Sürerim buluttan tarlaları Yağmurlar ekerim göğün göğsüne Güneşte demlerim senin çayını Yüreğimden süzer öyle veririm Ben feleğin şu çarkına çomak sokarım Ben feleğin tekerine çomak sokarım Yeter ki ıslak ıslak bakma öyle
  2. Cildinizin uzun süre parlak, canlı ve gergin kalmasını ister misiniz ?

Cildinizin uzun süre parlak, canlı ve gergin kalmasını ister misiniz ?

Cildinizin uzun süre parlak, canlı ve gergin kalmasını ister misiniz ? Cildinizin parlak, canlı ve gergin kalmasını bunun için çok fazla zaman harcamanıza, market market dolaşmanıza gerek yok. Kolayca bulunan sebze ve meyveleri öğünlerinize eklemeniz yeterli… • Spagetti sosuna havuç rendeleyin. Varlığını bile fark etmeyeceksiniz ve içerdiği karoten cildinizi besleyecek. • Ispanağın taze...
  3. Cem Karaca - Islak Islak

Cem Karaca - Islak Islak

gecenin nemi mı düşmüş gözlerine ne olur ıslak ıslak bakma öyle saçını dok sineme derdini söyle yeter ki ıslak ıslak bakma öyle sürerim buluttan tarlaları yağmurlar ekerim göğün göğsüne güneşte demlerim senin çayını yüreğimden suzer öyle veririm ben feleğin şu çarkına çomak sokarım ben feleğin tekerine çomak sokarım yeter ki ıslak ıslak bakma öyle
  4. Cildine Göre Güneş Kremi Seçimi

Cildine Göre Güneş Kremi Seçimi

esmer tenliler için güneş kremi denizde yanmamak için esmerler güneş kremi seçimi En yanlış yaptığımız şey bence bazılarımız denize gidecek ya yanmak için krem alır bazılarımzı ise yanmamak için.. Yanınca tamam belki güzel görünüyoruz fakat zararları onuda düşünmeliyiz değil mi aslında dışarı cıkarken bile kullanın diyorlar güneş kremini.. Neyse bende sizler için bir yazı hazırladım .....
  5. Doğal Vücut Kremi İle Cildinizi Nemlendirin

Doğal Vücut Kremi İle Cildinizi Nemlendirin

doğal vücut kremi, vücut kremi yapılışı, cildi nemlendiren krem Kış aylarında soğuk ve sert havanın etkisi ile kaybettiğiniz nemi cildinize geri kazanmanızı sağlayan tamamen doğal vücut kreminizi kendiniz yapmaya ne dersiniz? Gereken malzemeler ve kullanılan malzemelerin cilde olan faydaları hakkında sizlere detaylı bilgileri paylaşıyoruz. Cildimizin neme en çok ihtiyaç duyduğu...

Sayfayı Paylaş