gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Krep Tatlısı Tarifi var mı melekler mekanı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Krep tatlısı tarifi lazım bu tatlının yapılışı ve içinde hangi malzemelerin olduğunu nasıl yapıldığının da anlatıldığı bir kaç bişey yazabilir misiniz lütfen.

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aradığınız tarife BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz
    sevgiyle kalın afiyet olsun

Krep Tatlısı Tarifi var mı melekler mekanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Semizotu salatası tarifi var mı melekler

Semizotu salatası tarifi var mı melekler

Arkadaşlarım semiz otu özellikle diğer yetiştirilen yeşilliklerden vs dha iyi gibi geliyor bana daha doğal daha yararlı. Şimdi bunun eskiden annem bize bi salatasını yapardı böyle parmaklarımızı yerdik. Yahu bende bu saatte salata diyorsam yandık akşam 7 den sonra açacak oruç :D:D Semizotu salatası tarifini veren meleğe burdan bi dua okuyacağım. :)
  2. Cevizli Krep Tatlısı

Cevizli Krep Tatlısı

tatlı tarifleri cevizli krep tatlıs, malzemeleri, yapılışı, cevizli krep nasıl olur, resimli tatlı tarifi hakkında bilgiler sevgili melekler benim çocuklarım krep yemeye bayılıyorr krepin tatlsıda var çok güzel oluyor işte size bir kreğli tatlı tarifi Cevizli Krep Tatlısı malzemeler 1 yumurta 1 su bardağı un 1 su bardağı süt 1 yemek kaşığı toz şeker...
  3. Meleklerim Islak Kurabiye Tarifi verecek var mı ?

Meleklerim Islak Kurabiye Tarifi verecek var mı ?

Kızlar selam, bana güzel ve lezzetli bir Islak Kurabiye nasıl yapılır bunun tarifi gerekmekte. Miktarlarınıda güncel kaşıkla yada bardakla yazarsanız sevinirim Öyle kaç grk kilo vs ile uğraşmak istemiyorum açıkçası. Sevgiler.
  4. etimekli irmik tatlısı tarifi olan var mı aranızdaaaa?

etimekli irmik tatlısı tarifi olan var mı aranızdaaaa?

Arkadaşlar cumaya midafirim var ve etimekli irmik tatlısı yapmak istiyorum. Ancak ölçüler konusunda kararsızım, sizin ölçülerinizi rica etsem, benimkiyle karşılaştırmak için :)
  5. bayat ekmek tatlısı tarifi varmı melekler?

bayat ekmek tatlısı tarifi varmı melekler?

Selamlar bir sürü bayat ekmeğim var atmaya da kıyamam, diyorum ki bayat ekmekten bir tatlı yapılıyordu, varmı bilen tarifini yazsa..

Sayfayı Paylaş