gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Kristen Geceyi Zehir Ediyor

Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

Sevilen dizi "Fatmagül'ün Suçu Ne?"nin önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümünde yine sürpriz gelişmeler olacak.

Dizinin yeni bölümünde;

Kristen'in düzenlediği yemek, Fatmagül ile Kerim için yeni bir dönemin başlangıcı olur. Ancak bu güzel gece yine Kristin yüzünden zehir olacaktır.

Fatmagüle Selimin yüzüğünü veren Meltem, bundan Reşat Yaşaran'ın da haberinin olduğunu şaşırarak öğrenir..
    Reşat Yaşaran restini çeker, bundan sonra hedefinde Meltem de olacaktır.
    Öte yandan mahkemeden önce her şeyi kontrol altına almak isteyen Yaşaranlar, tüm detayları yeni bir delile dönüştürmeye çalışırken, Fatmagül'e karşı tanıklar toplamaya devam ederler.
    Fatmagülün kim olduğunu bilmeden Asunun yanında geçirdiği birkaç gün, Yaşaranlar için büyük bir koz olacaktır.

Hapishanede şartlar ağırlaşmakta Erdoğan ve Selim'in sabrı tükenmek üzeredir.
    Erdoğan giderek daha da hırslanır, buradan çıkacağı ve Kerimden ve Fatmagülden intikam alacağı günleri düşünerek içini soğutmaya çalışır.

Kulaktan kulağa yayılan haberler, mahallelinin Fatmagül ve Kerim'e ilgisini artırmış ve aileye karşı tutumlarını değiştirmiştir.
    Artık hazırladığı merhemleri bile satılamayan Ebe nine, ev parasının da erimeye başlamasıyla, kendi işlerini kurma zamanının geldiğini fark eder.

Lise bitirme sınavının günü geldiğinde, Fatmagül'ün heyecanına Kerim de ortak olur.
    Fatmagülü sınava Kerim götürür.. aynı sırada pazarda tezgah açan Ebe nineye yardım eden Rahmi müşteri olarak gelen Salihle karşılaşır..
    Muratın sayesinde adamın kim olduğunu anlayan Rahmi büyük olay çıkarır..
    Mukaddesi ikna etmek için onun peşinde olan Münir, olaya şahit olur, ve bu fırsatı değerlendirmek için harekete geçer.

Kerim sınav sonrasında Fatmagüle büyük bir sürpriz hazırlar.. Ama asıl sürpriz Avusturalyadan gelen mektup olacaktır.

2. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    ayyy çok merak ediyorum ve geriliyorum artık izlerken

Kristen Geceyi Zehir Ediyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zehir

zehir

Zehir ve onu içmek mala, İçtiği zehirden vücud şişerse mal ve dünyalğa, şişmez ise üzüntü ve kedere, Öldürücü zehir - şişlik meydana gelmez ise- ölüme, Birine zehir içirmek, onun hanımı ile zina yapma arzusuna, Zehir içmek ömrün uzun olmasına delalet edeer. ( Ayrıca Bakınız; Panzehir.)Rüyada herhangi bir zehir içerek öldüğünü hissetmesi, onun hayatında hoşa gitmeyen bir değişiklik olacağına;...
  2. Ebru Yaşar - Zehir Oluyor Geceler

Ebru Yaşar - Zehir Oluyor Geceler

Aklımda her halin seni çok özlüyorum Silinmez silinmeyecek izlerin derin Ateşe atma tanlız bırakma Seninle dolu bu kalbi unutma(2) Zehir oluyor geceler inan uyuyamıyorum Sabahlar ışık saçmıyor şuan inan ağlıyorum Seni çok seni çok seni çok seviyorum(2) Kopamam senden aşkımdan sevgilimden Bir allahım var inan ki bir de sen Ateşe atma yanlız bırakma Seninle dolu bu kalbi unutma Zehir oluyor...
  3. İstanbul'da olaylı geceler devam ediyor

İstanbul'da olaylı geceler devam ediyor

Gaziosmanpaşa'da 3 araç aynı anda kundaklandı Gaziosmanpaşa'da aynı anda 3 otomobil kimliği belirsiz kişilerce kundaklandı. Araçlara molotof atan kar maskeli şahıslar olay yerinden kaçtı. Araçlarda çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü. Polis, olaylar ile ilgili soruşturma başlattı. Tuzla'da 2'si LPG'li 3 araç kundaklandı Tuzla'da aynı sokak üzerinde bulunan...
  4. Kristen Stewart kimdir

Kristen Stewart kimdir

kristen stewart kimdir kristen stewart hayatı türkçe aktrist, bayan oyuncu, Kristen Stewart kimdir, hayatı, biyografisi hakkında merak edilenler burada Bekli inanmıcaksınız ama bu bayanı rüyamda gördüm bir defiledeydi dünkü izlediğim filimdenmi etkilendim bilmiyorum ama direk buldum ve kimmiş bakalım dedim.. Panik odası adli filmde oynayan aktristi tanıyalım şimdi.. 9 Nisan 1990 tarihinde...
  5. Kadir Gecesinin Rahmeti hakkında bilgi rica ediyorum sizden

Kadir Gecesinin Rahmeti hakkında bilgi rica ediyorum sizden

İyi akşamlar ben kadişr gecesinin rahmeti ile ilgili bilgi rica ediyorum sizlerden malum kadir gecesi de yaklaşıyor, sağolun..

Sayfayı Paylaş