gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Kristen Stewart Ne Kadar Kazanıyor?

Konu, 'Magazin' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

Kristen Stewart,Ne kadar kazanıyor ? haberin hepsi burada Alacakaranlık serisi ile tanıdığımız(ben o film ile tanıdım :D ) güzel gözlü ve çok başarılı bir oyuncu olan Kristen Stewart'ı birçoğumuz beğeniyoruzdur eminim.Özellikle erkeklerin baya beğendiği bir bayan :) Çok genç yaşta çok yüksek mevlalarda paralar kazandı oynadığı filmlerde.İşte sizlere daha detaylı bir şekilde haberi ekliyorum

Tüm dünyada fenemen haline gelen Alacakaranlık' (Twilight) serisiyle üne kavuşan Kristen Stewart, 20 milyon dolarlık kazanca 21 yaşında kavuştu.

Henüz çocuk yaşta, Jodie Foster'la birlikte rol aldığı Panic Room filmiyle dikkat çeken ve Twilight serisi sayesinde tüm dünyada tanınan bir yıldız haline gelen Kristen Stewart, 20 yaşında bir servete sahip oldu.
    İlk filminde yalnızca 2 milyon dolara anlaşan genç oyuncu zamanla ücretini 10'na katladı.

Serinin üçüncü filmi Eclipse için 12 milyon dolara anlaşan genç oyuncu serinin son filminden tam 20 milyon dolar gibi rekor bir para kazandı. Daha 21 yaşında olan Stewart bu kazancıyla Forbes Dergisi'nin her sene hazırladığı, yılın en çok kazanan kadın oyuncuları listesinde 6. sırada yer almayı başardı. İlk filmden yalnızca iki milyon dolar alan 20 yaşındaki aktris, Twilight serisindeki rol arkadaşı Robert Pattinson'la aşk yaşıyor.

Kristen Stewart Ne Kadar Kazanıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi ünlü ne kadar kazanıyor?

Hangi ünlü ne kadar kazanıyor?

hangi ünlü ne kadar kazanıyor hangi sanatçı ne kadar kazanıyor sanatçılar şarkıcılar ünlü 2010 Nicole Kidman - 17 milyon dolar Cameron Diaz - 15 milyon dolar Drew Barrymore - 15 milyon dolar Reese Witherspoon - 15 milyon dolar Renee Zellweger - 15 milyon dolar Halle Berry - 14 milyon dolar Angelina Jolie - 10 milyon dolar Charlize Theron - 10 milyon dolar...
  2. Ünlüler reklamlardan ne kadar kazanıyor?

Ünlüler reklamlardan ne kadar kazanıyor?

seda sayan ne kadar kazaniyor beyazıt öztürk ne kadar kazanıyor pelin karahan kazanıyor kavak yelleri oyuncuları seda sayan Onlar sahne ve televizyon dünyasının aranılan isimleri... Rol aldıkları sinema filmleri ile gişe rekorlarını zorlayan yıldızlar, reklam projeleri ile de ilgi odağı olmayı başarıyor... İşte 3 saniyelik görüntüleriyle servetlerine servet katan ünlüler... BEREN SAAT...
  3. Kristen Stewart kimdir

Kristen Stewart kimdir

kristen stewart kimdir kristen stewart hayatı türkçe aktrist, bayan oyuncu, Kristen Stewart kimdir, hayatı, biyografisi hakkında merak edilenler burada Bekli inanmıcaksınız ama bu bayanı rüyamda gördüm bir defiledeydi dünkü izlediğim filimdenmi etkilendim bilmiyorum ama direk buldum ve kimmiş bakalım dedim.. Panik odası adli filmde oynayan aktristi tanıyalım şimdi.. 9 Nisan 1990 tarihinde...
  4. Kristen Stewart Saç Stilleri

Kristen Stewart Saç Stilleri

Bu konu Kristen Stewart saç stilleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, film izlemekten hoşlanıp ta Alacakaranlık serisi filmlerini bilmeyen yoktur herhalde. Son dönemde hayli meşhur olan ve ardı ardına yeni bölümleri çekilen Alacakaranlık serisinin son çekilen bölümü olan Şafak Vakti 2. Bölümü de 2 Kasım 'da sinemaseverlerle buluşacak. Şimdiden merakla beklenen filmin başrol...
  5. Dizi oyuncuları ne kadar kazanıyor

Dizi oyuncuları ne kadar kazanıyor

Selam.Tvde pek çok dizi ve pek çok oyuncu var. Reytingi çok olan yayına devam ediyor. Düşük olan kaldırılıyor.Basındna yansıyanlara göre dizi oyuncuları acayip para alıyorlar. Bu doğru mu? Aslında bu doğrudur da ne kadar kazanıyorlardır tahmini ?

Sayfayı Paylaş