gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kristen Stewart Robert Pattinson Fotoğrafları

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu kristen stewart robert pattinson fotoları hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, dünyaca ünlü sinema filmi serisi Alacakaranlık bildiğiniz gibi serinin son filmiyle şu sıralarda vizyonda. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan film ve oyuncular da her halleriyle fanları tarafından merak ediliyor. Filmin başrol oyuncularının da sevgilisi olması, bir dargın bir barışık yollarına devam etmeleri de ayrı bir merak konusu oluyor haliyle.

Geçtiğimiz aylarda Robert Pattinson'ı aldatan Kristen Stewart, ünlü aktörün gönlünü almayı başardı ve ikili yollarına birlikte devam etme kararı aldı. Tabi şimdilik. Bu sayfamızda sizlere ünlü çiftin birlikte çekindikleri fotoğraflardan bazılarını galerimizden paylaşıyoruz...

Kristen Stewart Robert Pattinson Fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Robert Thomas-Pattinson

Robert Thomas-Pattinson

robert thomas pattinson resimleri robert thomas pattinson
  2. Kristen Stewart kimdir

Kristen Stewart kimdir

kristen stewart kimdir kristen stewart hayatı türkçe aktrist, bayan oyuncu, Kristen Stewart kimdir, hayatı, biyografisi hakkında merak edilenler burada Bekli inanmıcaksınız ama bu bayanı rüyamda gördüm bir defiledeydi dünkü izlediğim filimdenmi etkilendim bilmiyorum ama direk buldum ve kimmiş bakalım dedim.. Panik odası adli filmde oynayan aktristi tanıyalım şimdi.. 9 Nisan 1990 tarihinde...
  3. robert pattinsonun dublöru

robert pattinsonun dublöru

robert pattinsonun dublorü tiwilight robert pattinsonun dublorü alacakaranlık filmleriyle herkesi kendine hayran bırakan robert pattinson .filmin bazı bölümlerinde dublör kullanmış.bu adama aşığım ben ya.evet meraklılarına edward. Tüm o sahnelerin arkasında Edwad’ı kollayan birileri olması gerekiyordu. Tüm bu film koşuşturması, Akrobasi hareketler, Zıplamalar, Hoplamalar ve Son sahnedeki...
  4. Alacakaranlık Kristen Stewart En Güzel Fotoğrafları

Alacakaranlık Kristen Stewart En Güzel Fotoğrafları

Bu konu; Kristen Stewart fotoğrafları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Alacakaranlık serisi muhteşem bir finalle son bölümünü vizyona sürdü. Filmin bitişi pek çok hayranını üzdü ama bana kalırsa da bu tip seri filmler çok fazla uzadığında bütün keyfi kaçıyor, yani bana göre doğru bir karardı. Alacakaranlık serisiyle dünyaca ünlü bir yıldız haline gelen filmin baş kadın...
  5. Kristen Stewart Robert Pattinson Barıştı !

Kristen Stewart Robert Pattinson Barıştı !

Bu konu kristen stewart robert pattinson barıştı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Alacakaranlık serisinin başarılı oyuncuları Kristen Stewart ve Robert Pattinson bildiğiniz üzere film başladığından bu yana sevgiliydiler. Ancak yaz aylarında Kristen Stewart 'ın Pattinson'ı aldatması ve bu fotoların gün yüzüne çıkmasının ardından Pattinson evi terk etmişti. Stewart yaptığı...

Sayfayı Paylaş