gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kristen Stewart Saç Stilleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu Kristen Stewart saç stilleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, film izlemekten hoşlanıp ta Alacakaranlık serisi filmlerini bilmeyen yoktur herhalde. Son dönemde hayli meşhur olan ve ardı ardına yeni bölümleri çekilen Alacakaranlık serisinin son çekilen bölümü olan Şafak Vakti 2. Bölümü de 2 Kasım 'da sinemaseverlerle buluşacak. Şimdiden merakla beklenen filmin başrol kadın oyuncusu Kristen Stewart ta hayli popüler. Giyim tarzından saç styiline kadar merak edilen genç oyuncunun saç modelleri konusunda biraz sizlere bilgiler verelim istedik.
    Kristen kısa, orta, uzun her tür uzunlukta saçı rahatlıkla taşıyor. Beyaz tenli olması sebebiyle seçtiği sarı, siyah ve kahverengi tonları da yıldıza hayli yakışıyor. Yüzüne ve kullandığı saça uygun olarak yaptığı makyaj da stilini tamamlıyor.
    İşte Kristen Stewart'tan çeşitli saç modelleri, kesimleri ve renkleri...

Kristen Stewart Saç Stilleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kristen Stewart kimdir

Kristen Stewart kimdir

kristen stewart kimdir kristen stewart hayatı türkçe aktrist, bayan oyuncu, Kristen Stewart kimdir, hayatı, biyografisi hakkında merak edilenler burada Bekli inanmıcaksınız ama bu bayanı rüyamda gördüm bir defiledeydi dünkü izlediğim filimdenmi etkilendim bilmiyorum ama direk buldum ve kimmiş bakalım dedim.. Panik odası adli filmde oynayan aktristi tanıyalım şimdi.. 9 Nisan 1990 tarihinde...
  2. Kristen Stewart Ne Kadar Kazanıyor?

Kristen Stewart Ne Kadar Kazanıyor?

Kristen Stewart,Ne kadar kazanıyor ? haberin hepsi burada Alacakaranlık serisi ile tanıdığımız(ben o film ile tanıdım :D ) güzel gözlü ve çok başarılı bir oyuncu olan Kristen Stewart'ı birçoğumuz beğeniyoruzdur eminim.Özellikle erkeklerin baya beğendiği bir bayan :) Çok genç yaşta çok yüksek mevlalarda paralar kazandı oynadığı filmlerde.İşte sizlere daha detaylı bir şekilde haberi ekliyorum...
  3. Kristen Stewart Kimdir diyenler işte Kristen Stewart biyografisi

Kristen Stewart Kimdir diyenler işte Kristen Stewart biyografisi

Kristen Stewart Hayatı Kristen Stewart Biyografisi Ünlü oyuncunun hayranları ve tüm sevenleri için az önce Kristen Stewart resimleri paylaşımında bulunduk. Şimdi de yine Kristen Stewart hayranları için ve Kristen Stewart kimdir diyenler için, bir araştırma yaptık ve bu yazımızda Kristen Stewart hayatı hakkında bilgiler sunuyoruz Melek'lerim. Kristen Jaymes Stewart 9 Nisan 1990 doğumlu...
  4. Kristen Stewart Robert Pattinson Fotoğrafları

Kristen Stewart Robert Pattinson Fotoğrafları

Bu konu kristen stewart robert pattinson fotoları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dünyaca ünlü sinema filmi serisi Alacakaranlık bildiğiniz gibi serinin son filmiyle şu sıralarda vizyonda. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan film ve oyuncular da her halleriyle fanları tarafından merak ediliyor. Filmin başrol oyuncularının da sevgilisi olması, bir dargın bir barışık...
  5. Alacakaranlık Kristen Stewart Saç Modelleri ve Saç Renkleri

Alacakaranlık Kristen Stewart Saç Modelleri ve Saç Renkleri

Bu konu kristen stewart saç modelleir ve renkleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 1990 yılında ABD'de doğan başarılı oyuncu Kristen Stewart adını Alacakaranlık Serisi filmlerinde duyurdu. ''Bella Swan '' karakterini canlandıran güzel oyuncu duru güzelliğiyle dikkatleri çekiyor. Filmin diğer başrol oyuncusu Robert Pattinson ile birlikte olan Stewart 'ın şimdiye kadar...

Sayfayı Paylaş