KRİTERLERİME GÖRE EVLENMEK İSTİYORUM

• Konbuyu başlatan Yalnızım06
  • Başlangıç tarihi
Y

Yalnızım06

Forum Okuru
KRİTERLERİME GÖRE EVLENMEK İSTİYORUM
Selam Aleyküm 34 Yaşında bir beyim Anne babamı küçük yaşta kayıp ettim kardeşlerim var ama onlarda ellerinden geleni yapıyor fakat devir artık güzel ahlak sorma devri değil ev araba mal varlığı sorma devri çok şükür 11 yıldır Ankarada aynı işte çalışıyorum kendi ayaklarım üzerinde duruyorum kimseye el açmadım kendi rızkımı ve helal kazancımın peşinden gittim ama yalnızlıktan yoruldum İçinde Allah korkusu olan bir eş istiyorum Allah nasip ederse baba olmak istiyorum Artık mutlu olmak istiyorum lütfen yardım edin böyle düşünen bayan varsa ailecek görüşüp talip olmak istiyorum

Aleyküm selam kardeş . Maşallah maşallah işiniz gücünüz yerinde İnşallah helal süt emmiş biriyle hayatınızı birleştirirsiniz . Bu devirde damat adayına kabir azabı gibi sorular soruluyor :D Maaşın ne kadar , evin varmıdır , araban varmıdır yazlığın varmıdır , ek gelir getiren yatırımın varmıdır ? Bu saydıklarım artık kritermi yoksa ticari bir anlaşma için olması gerekenlermi bilemedim. Bu zaman da kişinin efendi olması helal para kazanması önemli değil be kardeşim. Tipin güzelse cüzdanında şişikse talibin çok olur :D Yazdıklarımdan umarım alınmazsınız sözüm sizden öte meclisten içeri .Allah gönlünüze göre versin inşallah..

Geri