gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Kriz sosyeteye uğramamış

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

! [​IMG]

İVANA SERT'TEN DENİZ BERDAN'A KADAR BİR ÇOK ÜNLÜ İSİM, YAKLAŞAN KURBAN BAYRAMI İÇİN YURT DIŞI TATİL PLANLARINI YAPMAYA BAŞLADI.

Bir onlara uğramadı!

Vatandaşın belini büken ekonomik kriz, sosyete dünyasının kapısından bile giremedi! Çıktıkları her gecce binlerce YTL harcayan, bir giydiklerini bir daha giymeyen sosyetikler, yaklaşan Kurban Bayramı için de şimdiden tatil planları yapmaya başladı. Sosyete dünyasından gelen haberlere göre; ünlü isimlerin tatil rotasında Avrupa kentleri ilk sırada...

Paris, Londra ve ABD

Sıren ile Gökhan Çarmıklı, Feryal ile Kemal Gülman, Deniz ile Haluk Berdan, Şebnem ile Mehmet Dereli; her yıl olduğu gibi bu sene de Paris'e gitme kararı aldı. Son zamanların en gözde isimlerinden İvana Sert ile eşi Yurdal Sert'in tatil rotasında ise Londra bulunuyor. Mermerci Ailesi ise bayramı ABD'de geçirecek.

gecce.com

Kriz sosyeteye uğramamış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıskançlık krizleri...

Kıskançlık krizleri...

Her ne kadar ''seven kıskanır'' dense de abartılı kıskançlık evlilikleri bitme noktasına getiriyor. Kıskançlığın her ne kadar aşkın ifadesi olduğuna inanılsa yani 'seven insan kıskanır' gibi görülse de, aslında kıskançlık kontrol ve sahiplenme duygusu ile kaybetme korkusundan kaynaklanır. Memorial Hastanesi Psikoloji Bölümü'nden Uzm. Psikolog Aslıhan Tokgöz Tozlu, kadın erkek ilişkilerinde...
  2. avrupa sosyetesinin partisi

avrupa sosyetesinin partisi

Londra'daki tarihi bir mahkeme binasında düzenlenen; İngiliz ve Avrupa sosyetesini bir araya getiren 'l' partisine, Türkiye'den de ünlü isimler davetliydi. Renkli partinin yıldızı ise İngilizler'in seksi modeli Jordan'dı Geçtiğimiz hafta Londra'da Avrupa sosyetesinin neredeyse tamamının katıldığı muhteşem bir parti düzenlendi....
  3. Yeni Aşkı Sosyeteden!

Yeni Aşkı Sosyeteden!

serdar cümbüş kaç yaşında Yeni Aşkı Sosyeteden! Eşi Mert Tokatlıoğlu ile boşanma davası bir yıldır devam eden Pınar Aylin, önceki gün Nişantaşı'nda düzenlenen bir doğum günü partisine işadamı Serdar Cümbüş ile katıldı. İkilinin samimi görüntüleri dikkatlerden kaçmadı. Mert Tokatlıoğlu ile boşanma davası bir yıldır devam eden Pınar Aylin, önceki gün mücevherci Levent Eriş'in...
  4. Krize giiiiiiirdim

Krize giiiiiiirdim

Kızlar ben Bizim Evin Halleri Dizisinin bağımlısıyım!Dizi ATV ye bir girdi;önce saatlerini kovalayacağız diye helak olduk,şimdi de en heyecanlı bölümlerinde dizi buhar oldu yaaaaa!Nerde bu dziiiiii,Valla krize girdim!Gören,duyan,bilen varsa insanlık namına,lütfeeeeen!

Sayfayı Paylaş