gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Kriz ve Şarkıcıların Tv umudu

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ŞARKICILAR UMUDU TV'YE BAĞLADI! [​IMG] ALBÜM SATIŞLARININ DÜŞMESİ VE KRİZ NEDENİYLE SAHNE PROGRAMLARININ AZALMASI, ŞARKICILARI EKRANA YÖNELTTİ. HEMEN HEMEN HER KANALDA ÜNLÜ YORUMCULAR MÜZİK EĞLENCE PROGRAMI SUNAR OLDULAR...

Korsan ve MP3 nedeniyle düşen albüm satışları, ekonomik kriz derken sahne programları ve konser sayıları azalan şarkıcılar, çareyi televizyon programlarında buluyor.

Özellikle şarkılarıyla ön plana çıkan isimler popülaritelerini ekrana taşıyorlar. Milliyet Televizyon'un haberine göre, özel kanallarda müzik programları yapan şarkıcılar arasında İbrahim Tatlıses, Sibel Can, Seda Sayan gibi yıllardır ekran şovuyla dikkat çeken ünlülerin arasına Ferhat Göçer, Alişan, Ankaralı Turgut gibi isimler de dahil oldu.

İşte şarkıcı sunucular:

Ferhat Göçer:Biri Bana Gelsin, Show TV

Alişan:Herşey Dahil, Show TV

Ankaralı Turgut-Yasemin:Evlere Şenlik, Flash TV

Songül Karlı-Uğur Arslan: Su Gibi, Fox Tv

İbrahim Tatlıses:İbo Show, atv

Petek Dinçöz: Arım Balım Peteğim, Show TV

Enver Merallı: Türkülerden gönüllere, Kanal1

Latif Doğan-İkbal Gürpınar:İkbal ve Latif'le Memleket Havaları, Kanal 7

Bülent Serttaş:Göster Kendini, Kanal 7

Mahmut Tuncer: Mahmut Tuncer'le Bir Aşk Hikayesi, Kanal 7

Serdem Coşkun: Serdem'le Her Dem, Kanal 7

Sibel Can: Can'lı Gecceler, TRT1

Kriz ve Şarkıcıların Tv umudu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ANJiNA ve KALP KRiZi

ANJiNA ve KALP KRiZi

Anjina Nedir ? Anjina, kalbe yetersiz kan gelmesi sonucu meydana gelen geçici gögus agrisidir. Sikinti, agirlik, huzursuzluk, uyuSukluk, yanma, basi veya gögsun arkasinda parçalanma hissi Seklinde olabilir. Kollara, boyna ve çeneye yayilabilir. Anjina, genellikle yorulma, yemek yeme veya sikinti sonucunda ortaya çikar. Her gögus agrisi anjina degildir, sadece doktorunuz dogru taniyi...
  2. Mor Ve Ötesi - Şarkıcı Çocuk

Mor Ve Ötesi - Şarkıcı Çocuk

Gözlerinde bir damla yaş,plastik çiçekler boynunda Bir kedin var, evde kitaplar, Ne yapsam sana anlatsam Bırak zaman aksın, mahkumuz inan Yalnız şarkıcı, sarhoşum ölene kadar, Sen hiç korkma, burda kal Küçük şarkıcı, kalp kırık kalbini onar, Aşk diyorlar hiç görmedim, burda kal Bir söz verdim sonra bozdum, Ölmeden önce ben de melektim Bir odam var, yerde kitaplar, Ne yapsam uçsam, kaybolsam...
  3. AVM'ler ve Kriz Önlemleri

AVM'ler ve Kriz Önlemleri

Küresel mali krize karşı çeşitli önlemler alan alışveriş merkezlerinin yöneticileri, bu kapsamda AVM'lerin içindeki işletmelere kira indirimi, ödemelerde döviz kurunun sabit tutulması ve ciro üzerinden kira alınması gibi kolaylıklar sağlamaya başladı. Son yıllarda peş peşe açılan AVM'ler nedeniyle özellikle büyük şehirlerde “AVM enflasyonu” yaşanıyor. Türkiye'de 1000 kişiye ortalama 58...
  4. Tatlı Krizimiz ve Nedeni

Tatlı Krizimiz ve Nedeni

Aç kalarak zayıflamak, acısız zayıflamak, ağrısız zayıflamak, Aşırı Tatlı Krizlerinizin Nedenleri, beslenme, beslenme alışkanlığı, beslenme alışkanlıkları, beslenme ve diyet, çabuk zayıflamak, dengeli beslenme, Diyet, diyet listesi, diyet menüsü, diyet yapma, diyetle kilo verme, Diyetler, diyetsiz zayıflamak, faydaları, ilaç kullanmadan zayıflamak, İnsülinin Görevi Nedir, kadın, kadın kolay...
  5. reglisi yaklaşan ve umudunu kaybetmeyenler

reglisi yaklaşan ve umudunu kaybetmeyenler

reglime 3 gn var.ama beliritm yok...ama gebelik belirtimde yok :(

Sayfayı Paylaş