gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Krizden dolayı bekaretini satıyor

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

bekaretini satan kadın BEKARETİNİ SATIYOR Töbe töbeeee :D:D yahu bekaretini satıyor hatun belki ekonomik krizdir belki başka birşeydir bilemiyorum. Üstelik kardeşide destek oluyor. Artık paraları kırışacaklarmı ne yapacaklar Allah bilir :D

Medeniyete bak be süpermiş :)

HEM DE 1 MİLYON EUROYA. İTALYAN MODEL: 'HİÇ ERKEK ARKADAŞIM OLMADI'

İtalyan model Raffaella Fico, bekaretini 1 milyon euroya satmak istedi. 20 yaşındaki modele destek veren kardeşi de “Annemin mezarı üzerine yemin ederim ki, hiç erkek arkadaşı olmadı” dedi.

Krizden dolayı bekaretini satıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dolama...

dolama...

Dolama, tırnağın çevresindeki derinin yüzeysel bir enfeksiyonu olup en büyük sıklıkla stafilakoklar veya mantar tarafından meydana getirilir. Bu durum genellikle bir şeytan tırnağını ısırıp kopartma gibi bir yaralanmanın veya tırnak dibindeki deriyi bir işleme tabi tutmak veya deri itmek gibi hareketlerin sonucu olur. Tırnağa bitişik olan cildin üzerinde kırmızı, şişkin bölge ile kendini...
  2. Bekaret KontrolÜ Yasal Mi?

Bekaret KontrolÜ Yasal Mi?

bekaret kontrolü nasıl yapılır bekaret kontrolü video testi nasıl yapılır testi video kızlık zarı muayenesi yasal mı SORU: BEKARET KONTROLÜ YASAL MI? YANIT: “Bekaret kontrolü” her zaman hukuka aykırı idi. Yeni yasamızda “Bekaret Kontrolü” deyimi açıkça ifade edilmiyor. Bu kavram yerine ‘genital muayene’ terimi kullanıldı. Bundan böyle, ancak bir suçun araştırılmasına bağlı olmak koşulu ile...
  3. Bekaret Balosu

Bekaret Balosu

Bekaret Balosu Bu mesajın kapsamına girer mi girmez mi kararsız kaldım ama yine de paylaşmak istedim... AFP - WASHINGTON - 'Gelişmişler' liginde dini en çok önemseyen ülke olan ABD'nin muhafazakâr Hıristiyanları, öbür ligdeki ülkelerde bile zor rastlanacak yeni bir gelenek icat etti: Küçük kızlar için bekâret yemini baloları... Düğün atmosferinde düzenlenen 'iffet...
  4. satıyorum

satıyorum

satıyorum bölümü bence çok karışmış... el işleri ve diğerleri diye ayrılsa daha kolay olmazmı acaba...hem satış yapan bizler için hemde alacak olan arkadaşlar için.. ilginiz için teşekkür ederim...sadece bir öneri... sevgilerimle...:)
  5. Çıtçıtlarımı satıyorum

Çıtçıtlarımı satıyorum

Arkadaşlar çıtçıtlarım var sarı yarım ay iki tane tekli cok acil satmam gerekti 400tlye satıyorum almak isteyenler bana ulaşabilir mi

Sayfayı Paylaş