gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

krizden sonra

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: krizden sonra
    he he süperrrr tesekkürler cicim

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: krizden sonra

:Drica ederimm canım sağolll

krizden sonra konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıskançlık krizleri...

Kıskançlık krizleri...

Her ne kadar ''seven kıskanır'' dense de abartılı kıskançlık evlilikleri bitme noktasına getiriyor. Kıskançlığın her ne kadar aşkın ifadesi olduğuna inanılsa yani 'seven insan kıskanır' gibi görülse de, aslında kıskançlık kontrol ve sahiplenme duygusu ile kaybetme korkusundan kaynaklanır. Memorial Hastanesi Psikoloji Bölümü'nden Uzm. Psikolog Aslıhan Tokgöz Tozlu, kadın erkek ilişkilerinde...
  2. Kalp krizi

Kalp krizi

Yıllar içerisinde sigara kullanımının artışı, yağlı yiyeceklerin fazla tüketilmesi ve stresli yaşam gibi faktörlerden dolayı kalp krizi yaşının düşmeye başladığı bildirildi. Tokat Dr. Cevdet Aykan Devlet Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Ataç Çelik, kalp krizi riski yaşının yıllar geçtikçe düştüğünü belirterek, "Eskiden biz 30 yaşlarda kalp krizi gördüğümüzde şaşırırdık. Ama şimdi 20'li...
  3. Krize giiiiiiirdim

Krize giiiiiiirdim

Kızlar ben Bizim Evin Halleri Dizisinin bağımlısıyım!Dizi ATV ye bir girdi;önce saatlerini kovalayacağız diye helak olduk,şimdi de en heyecanlı bölümlerinde dizi buhar oldu yaaaaa!Nerde bu dziiiiii,Valla krize girdim!Gören,duyan,bilen varsa insanlık namına,lütfeeeeen!
  4. Kıskançlık Krizi

Kıskançlık Krizi

kıskançlıkla ilgili komik yazılar kıskançlıkla ilgili metinler kıskançlık ile metinler güldürücü metin kıskançlığı ele alan güldürücü Bu kıskançlıktan başımıza çok şeyler gelior başımıza, yine bir kıskançlık kriziyle ortaya çıkan durumlara bakalım. KISKANÇLIK KRİZİ ADAM- Kiminle konuşuyordun? KADIN- Tanımazsın. ADAM- Tanısam sormam zaten. KADIN- Tanımadığın birini neden soruyorsun? ADAM-...

Sayfayı Paylaş