gebe
  1. mine hanım

mine hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Krize giiiiiiirdim

Konu, 'TV dizisi' kısmında mine hanım tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben Bizim Evin Halleri Dizisinin bağımlısıyım!Dizi ATV ye bir girdi;önce saatlerini kovalayacağız diye helak olduk,şimdi de en heyecanlı bölümlerinde dizi buhar oldu yaaaaa!Nerde bu dziiiiii,Valla krize girdim!Gören,duyan,bilen varsa insanlık namına,lütfeeeeen!

2. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Krize giiiiiiirdim
    canım dızılerın cogu kırız nedenıyle yayından kaldırıldı :S malesef paralarını alamıyorlar dıye cekım yapmıyorlarmıs bende gecen internette okudum ...bu nedenlede sende dızını bulamıyorsun sanırım canım

3. ASİ MELEK

ASİ MELEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bizim evin halleri dizisinde kadro değişimi olacakmış ama oyuncu bulunamıyoo karar verilememişti ensonn haftadan haftayada gidebilrimişşşş biryerde okumustummm göz ucuylaa

4. mine hanım

mine hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Canlarım teşekkür ederim.Biraz önce bir arkadaştan da dizi Shov tv ye geçecekmiş diye duydum ama o da emin değil.Bu konuda bir gelişme olursa beni haberdar edin ne olur meleklerim

5. ASİ MELEK

ASİ MELEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tammmm bebeğimmmmmm:yahoo:

6. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

konu tv dizisi bölümüne taşınmıştır...

7. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar benide bu konuda aydınlattığınız için teşekkürlerr:D diziyi kaçırmayanlardan biriyim bende merak edip duruyordum ne oldu bu diziye nereye kayboldu diye öğrendiğim iyi oldu :)aman haftada bir olmasında o arkası yarın dizisi hangi kanalda olursa olsun farketmez yeterki olsun:D

8. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

ah canım benim kıyamam ..bütün dizileri kriz vurdu sanırım....benimde bilgim olursa seni haberdar ederim....

9. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

:D:D
    tv ile alakasi olmayan biri olarak dualarim sizinle:D:D

10. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

:hhh: saol carizmam çok duyarlısın canım :D

11. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

kızlar bende size fox ta unutma beni dizisini tavsiye ediyorum çok güzel bizim evin halleri gibi onunda bağımlısı olursunuz eminim boşlukları dolduralım dimi ama :hhh:

12. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    eskiden daha güzeldi bence bu dizi ama sonra ne oldu bilmiyorum

Krize giiiiiiirdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıskançlık krizleri...

Kıskançlık krizleri...

Her ne kadar ''seven kıskanır'' dense de abartılı kıskançlık evlilikleri bitme noktasına getiriyor. Kıskançlığın her ne kadar aşkın ifadesi olduğuna inanılsa yani 'seven insan kıskanır' gibi görülse de, aslında kıskançlık kontrol ve sahiplenme duygusu ile kaybetme korkusundan kaynaklanır. Memorial Hastanesi Psikoloji Bölümü'nden Uzm. Psikolog Aslıhan Tokgöz Tozlu, kadın erkek ilişkilerinde...
  2. kalp krizi

kalp krizi

KALP KRIZI Diyelim ki, mesai saati bitti ve siz de akşam 18:30 civarında, alışılmadık derecede zorlu bir iş gününün ardından (tabii ki tek başınıza) arabanıza binip evin yolunu tuttunuz. Çok yorgunsunuz ve canınız da fena halde sıkkın. MÜTHVE SİNİRLİ BİR HALDESİNİZ… Birdenbire göğsünüzde, kolunuza ve çenenize doğru yayılmaya başlayan korkunç bir ağrı hissediyorsunuz. En...
  3. Kriz vurdu

Kriz vurdu

ekonomik kriz herkesi etkiledi ünlü şarkıcı Gülşen çareyi nasıl bulmuş...... KRİZ NEDENİYLE LONDRA'YA KAÇTI! ÜNLÜ ŞARKICI GÜLŞEN EKONOMİK KRİZDEN SIKILDIĞI İÇİN LONDRA'YA GİTTİĞİNİ SÖYLEDİ... Gülşen, 'Hangi kanalı izlesem, hangi gazeteyi okusam hep kriz haberleri görüyordum. Çok sıkıldım ve buraya kaçtım' dedi. Çevresindeki olumsuzluklar karşısında üzüldüğünü belirten Gülşen kriz...
  4. Kıskançlık Krizi

Kıskançlık Krizi

kıskançlıkla ilgili komik yazılar kıskançlıkla ilgili metinler kıskançlık ile metinler güldürücü metin kıskançlığı ele alan güldürücü Bu kıskançlıktan başımıza çok şeyler gelior başımıza, yine bir kıskançlık kriziyle ortaya çıkan durumlara bakalım. KISKANÇLIK KRİZİ ADAM- Kiminle konuşuyordun? KADIN- Tanımazsın. ADAM- Tanısam sormam zaten. KADIN- Tanımadığın birini neden soruyorsun? ADAM-...

Sayfayı Paylaş