gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Kroluk testi

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

1- Hangi gazeteyi okuyorsunuz? a- Hürriyet b- Fotospor
    c- Radikal
    d- Gazete okunmaz içine ekmek arası kokoreç sarılır.

2- Bir tarafta dünya markası bir tv 5 liraya,diğer tarafta aynı özelliklere sahip 4 liraya satılan bir tv var hangisini alırsınız?
    a- evde tv var
    b- hangisi kredi kartına 18 taksit yapıyorsa
    c- hangisinin servis ağı daha iyiyse
    d- en ucuz olanı

3- Hangi parfümü kullanıyorsunuz?
    a- adidas
    b- snop
    c- eacharel
    d- erkek adam koku sürmez

4- En son hangi kitabı okudunuz?
    a- Bay pipo
    b- Şu çılgın Türkler
    c- Anna Karanina
    d- delikanlı başkalarının yazdığı kitabı okumaz,kitap yazar

5- Otobüste kime yer verirsiniz?
    a- Yaşlılar ve çoçuklu bayanlara
    b- Tanıdık birilerine
    c- Hiç kimseye
    d- dekolte giyimli bayanlara

6- Bir hayvan olsaydınız ne olurdunuz?
    a- Aslan
    b- Tilki
    c- Tavşan
    d- Ayı

7- Kime adres sorarsınız?
    a- Polise
    b- Esnaftan birine
    c- En yakınımdakilere
    d- Şarışın olanlara

8- Ne içersiniz?
    a- Saol abi ben içmiyorum
    b- Viski-Soda
    c- Şampanya
    d- Ne bulursam

9- Alınan ekonomik önlemleri yeterli görüyormusunuz?
    a- Hayır
    b- Bu benim işim değil
    c- Evet
    d- Ben başbakanan olsam var yaa...

10- Bu anketi nasıl buldunuz?
    a- Berbat
    b- Sosyal
    c- Gereksiz
    d- Nassı yani...

"d" seçeneklerinin tamamını seçtiyseniz : siz su katılmamış bir kırosunuz
    "d" seçeneklerinin sayısı 1-5 arasında ise : henüz başlangıç aşamasındasınız
    "d" seçeneklerinin sayısı 5-9 arasında ise: sizde müthiş bir kıro potansiyeli var demektir

Kroluk testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Testi

Testi

Toprak testi varlıklı, münafık ama güvenilir kimseye, Testiden su içmek temiz yaşantıya ve helal mala, Testi hanıma, hizmetçiye de delalet eder.Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Çok hayırlı bir maldır.Topraktan yapilmis olan...
  2. en sağlam kroluk belirtileri

en sağlam kroluk belirtileri

işte meleklerim kroların nasıl oldugunu şimdi size acıklıyorum bunlar karsınıza cıkarsa bilinki tam krooo En Sağlam Kıroluk Belirtisi Hangisidir ? Sigara paketini çorabının içinde taşımak 100 metre öteden parlayan beyaz çoraplar Sesini incelterek konuştuğunda kibar olduğunu sanmak Kazağı pantolunun içine sokmak ve göğüs hizasına kadar yukarı çekmek "Teşekkür ederim, sen...
  3. Empati Testi

Empati Testi

empati testi Empati duygunuz hakkında bilgi edinmek, empati gücünüzü öğrenmek için uygulayabileceğiniz bir test. Empati Testi
  4. Meslek testi

Meslek testi

meslek testi hangi meslek bana göre testi hangi bana uygun meslek testi, meslek belirleme, nedir, test, öneriler, işte burada melekler sevgili melekler çok güzel bir test buldum. 120 tane soruyu cevaplıyorsunuz ve size yüzdeleriyle hangi mesleklerin size uygun olduğunu gösteriyor. Bakalım hangi meslekler size göre SM90.NETSM90 Network Firewall
  5. hcg testi

hcg testi

hcg testi yaptırdım 6.00 cıktı hamilelik oranım nedir ? 3 .hafta 5-50 4 hafta 5 - 426 5 hafta 18 - 7340 6 hafta 1,080 - 56,500 7 -8 hafta 7,650 - 229,000 9-12 hf 25,700 - 288,000 13-16 hf 13,300 - 254,000 17-24 hf 4,060-165,400

Sayfayı Paylaş