gebe
  1. merveç

merveç Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Kronik idrar yolu enfeksiyonu yaşayanlar yardım

Konu, 'Kadınlar' kısmında merveç tarafından paylaşıldı.

Öncelikle merhaba.Bana yardımcı olursanız sewinirim.Ben yaklaşık son 1 yıldır kronik idrar yolu enfeksyonu çekiyorum. defalarca doktora gittim lakin antibiyotik verdi sürekli ama hiç bir sonuç alamadım.bitkisel kürlere başvurmayı düşünüyorum aranızda bununla ilgili herhangi bir bitkisel kür var mı biliyorsanızz lütfen bana yardımcı olun şimdiden teşekkürr ederimm:eller::tik:

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba çok geçmiş olsun maalesef bilgim yok ama başka doktorlara gerekirse özel hastanelere gitmeni tavsiye ederim :)

Kronik idrar yolu enfeksiyonu yaşayanlar yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İdrar Yolu Enfeksiyonu

İdrar Yolu Enfeksiyonu

idrar yolu enfeksiyonu bitkisel tedavi idrar yolu enfeksiyonuna hangi bitki iyi gelir yolları enfeksiyonuna iyi gelen bitkiler yolları iltihabı enfeksiyonu bitkisel çözüm İdrar Yolu Enfeksiyonu Hazırlayan : Dr. Ali Düzova, Prof. Dr. Ayşın Bakkaloğlu Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Pediatrik Nefroloji Ünitesi İdrar yolu enfeksiyonu (İYE) deyimi...
  2. kronik idrar yolları enfeksiyonu için kür var mı ?

kronik idrar yolları enfeksiyonu için kür var mı ?

Kızlar yaklaşık 1 senedir bu hastalıkla mücadele ediyorum. Baş edemiyorum da ilaçları kullanıyorum ama yeniden çıkıyor. Acaba bu hastalık için bitkisel bir tedavi var mı ? Bana yardımı olur musunuz lütfen. Kür istiyorum ve nasıl kullanıldığını. Saygılar.
  3. Kadınlarda idrar yolu enfeksiyonu

Kadınlarda idrar yolu enfeksiyonu

Kadınlarda İdrar Yolu Enfeksiyonu belirtileri Kadınlarda İdrar Yolu Enfeksiyonu nedir Avrupa Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi doktorlarından Op. Dr. Serhat Partalcı; her yıl milyonlarca kişiyi etkileyen idrar yolu enfeksiyonunun, üst solunum yolu enfeksiyonundan sonra vücutta en sık görülen hastalık olduğunu belirtiyor. Avrupa Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi doktorlarından Op. Dr....
  4. idrar yolu enfeksiyon

idrar yolu enfeksiyon

Lütfen yardım .. ! ufak idrar yolu enfeksiyon geciriyorum sag kasıgımda ara ara agrım var kanamam oluyor normalmidir ayak kısmından üşütmem oldu :(:hail:
  5. hamile kalmak istiyorum idrar yollarımda enfeksiyon var yardım kızlar

hamile kalmak istiyorum idrar yollarımda enfeksiyon var yardım kızlar

benim idrar yollarımda iltihap var ve hamile kalmak istiyorum o iltihaı bi türlü atamıyorum napmalıyım

Sayfayı Paylaş