gebe
?

daha önceden tansiyon hastası olup ilaç kullanan ve sonradan gebelik isteyipde bebegini dünyaya geti

1. evet

oy sayısı 1
    100,0%
  2. açıklamalı cevap

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. nurhayatgov

nurhayatgov Forum Okuru

kronik tansiyonu olup hamile kalmak isteyenler burayaaa.....

Konu, 'Kadınlar' kısmında nurhayatgov tarafından paylaşıldı.

hamile kalmak istiyorum .lütfen bu durumda olan ve bebegini dünyaya getıren arkadaşlar deneyimlerini paylaşırmı.

kronik tansiyonu olup hamile kalmak isteyenler burayaaa..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. polikistik overi olup hamile kalamayanlar burayaa

polikistik overi olup hamile kalamayanlar burayaa

kızlar bebek hasreti çekenler yazsın lütfen polikistik overi olup hamile kalan varmı
  2. hamile kalmak isteyenler 2013

hamile kalmak isteyenler 2013

kızlar 2013 artık bizede bebişi olmayanlarada şans getirsin inşallah..sorununuz herneyse burada paylaşalım...birbirimizde destek olalımm..gelişmelerle beraber sevinelimm:)
  3. hamile kalmak isteyenler

hamile kalmak isteyenler

hayırlı akşamlar arkadaşlar sizi bişeyler soracam kasım 25 regli oldum bu ay bekledim gelmedi regli dönemimdeki belirtiler var ama olmadım normalde 28 günde oluyrdu acaba hamilemiyim.laboquick test aldım yarın sabah yapmayı düşünüyorum acaba erkenmi?bende kan pıhtılaşması var bundan önce 3 kere düşük yaptım 1 tane yaşayan bebegim var gene aynı olur die çok korkuyorumdoktora ne zaman gitmem...
  4. Hamile kalmak isteyenler buraya

Hamile kalmak isteyenler buraya

Arkadaşlar biz 8 aylık evliyiz ve artık bir bebeğimiz olmasına karar verdik... Son regl tarihim 13 ocak bakalım bu heyecanlı süreç ne kadar sürecek.. Benim gibi karar veren melekler buraya gelim bu bekleyişi hep birlikte yaşayalım ve sorularımızın yanıtlarını hep birlikte bulalım...
  5. Gerçekten hamile kalmak isteyenler

Gerçekten hamile kalmak isteyenler

Selamun aleykum bayanlar. Gerçekten hamile kalmak adeti düzene sokmak isteyenler var ise soru sorabilir insaallah

Sayfayı Paylaş