gebe
  1. Birsel Asu

Birsel Asu Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    8

KRYOLAN MAKE-UP Fotoğrafları...

Konu, 'Çöplük' kısmında Birsel Asu tarafından paylaşıldı.

KRYOLAN MAKE-UP Fotoğrafları... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pin-up

Pin-up

Pin-up, hırslı, hızlı ve sert dört genç hanım olan Ilgın Itır, Ayşegül Esen, Ezgi Özkan ve Özlem Gündoğmuş tarafından 2003 yılının Şubat ayında kuruldu. Önceleri amatör bir üniversite grubu olma niteliğindeki Pin-up, takip eden aylarda Taksim, Kadıköy gibi semtlerdeki publarda sahne almaya başladıkça adını geniş kitlelere duyurdu. Grubun tüm üyeleri müzikal geçmişlere ve eğitimlere sahip olup,...
  2. Make-up

Make-up

.... Yalnis konu
  3. Check Up

Check Up

check up 1 cevap anahtarı check up cevap anahtarı fiyatları 2011 Toplumda artan bilinçlenmeyle check-up programlarına başvurular arttı. Ancak bununla paralel olarak yanlış kullanım da yayıldı. İnsanlar gereksiz pek çok testten geçebiliyor. Ayrıca bir cihaza girerek bütün sağlık problemlerinin ortaya çıkarılabileceği gibi tamamen yanlış düşüncelere sahipler. Teknolojik ilerlemeler, modern...
  4. kryolan makyaj ürünleri nasıl memnunmusunuz

kryolan makyaj ürünleri nasıl memnunmusunuz

selam hanımlar nişanlıyım birkaç aya kısmet olursa evlilik görünüyor çeyizime kaliteli makyaj ürünleri almak istiyorum cildimde oldukça hassas sayılır bana kryolan markasını önerdiler aranızda kryolan makyaj ürünleri kullanan varsa öneri yorum ve ürünlerin fiyat bilgilerini öğrenebilirmiyim verdiğim paraya değsin istiyorum

Sayfayı Paylaş