gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

KUAFÖRE GİTMEDEN EVDE TOPUZ NASIL YAPILIR ?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

evde topuz nasıl yapılır, kuaföre gitmeden evde yapılabilecek topuz modelleri,evde topuz nasıl yapılır,evde yapılabilecek basit topuz modelleri,kuaföre gitmeden yapabileceğiniz topuz modelleri hakkında bilgiler
    Evde kolay saç modelleri birçok bayanın aradığı konulardan birisi, özellikle topuz saç modelleri nasıl yapılır gibi sorular kuaförlere gidemeyen her bayanın sorduğu sorular arasında yer alıyor. Sizler için pratik, kolay ve hızlı bir şekilde yapılan saç modellerini inceliyor ve sizlerin beğenisine sunarak evde hızlı bir şekilde en kolay saç modellerini yapmanız için sizlere kolaylık sağlamaya çalışıyoruz. Eğer evde saç modelinizi kendiniz yapmak istiyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz saç modellerine göz atarak bu arzunuzu kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
    evde topuz.jpg
    evde topuz1.jpg
    evde topuz5.jpg
    evde topuz6.jpg
    evde topuz2.jpg

KUAFÖRE GİTMEDEN EVDE TOPUZ NASIL YAPILIR ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boncuklu Topuz Nasıl Yapılır

Boncuklu Topuz Nasıl Yapılır

gül topuzu nasıl yapılır topuz nasıl yapılır topuz nasil yapilir resimli anlatım gül topuzu Şık bir boncuklu topuz kızlar resimli anlatımıyla :tik: Nasıl yapılır? 1. Nemli saça bol miktarda hacim veren bir sprey sıkın. 2. Öndeki saçı bir kulaktan diğerine kadar ayırın ve daha fazla hacim için diplerini kurutun. Yüzün etrafında hacim olması modern ve taze bir görünüm katar. 3. Hafif bir...
  2. Düz topuz nasıl yapılır?

Düz topuz nasıl yapılır?

Düz topuz nasıl yapılır? Düz topuz modelleri arıyorum bu konuda bana yardım edin. Arkadaşlar öyle görkemli topuz istemiyorum zaten saçlarım az sizden Düz topuz nasıl yapılır diye bilgi öneri bekliyorum. Şimdiden tşkler
  3. Yan Topuz Nasıl Yapılır ? (resimli)

Yan Topuz Nasıl Yapılır ? (resimli)

Bu konu; Yan Topuz Nasıl Yapılır ? (resimli) hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, topuz kadınların özellikle gece davetlerinde, düğün, nişan gibi törenlerde sıkça kullandığı saç modellerinden birisi. Pek çok çeşiti olan topuzu dağınıkça yapıp çarşıya pazara dahi çıkıyoruz. Ancak bu konumuzda sizlere birkaç sezondur trendi olan yan topuzu basit bir şekilde nasıl yapacağınızı...
  4. Kuaföre Gitmeden Gösterişli Bir Topuz Nasıl Yapılır ? (video)

Kuaföre Gitmeden Gösterişli Bir Topuz Nasıl Yapılır ? (video)

Bu konu; Kuaföre Gitmeden Gösterişli Bir Topuz Nasıl Yapılır ? (video) hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kuaföre gitmekten hoşlanmıyor musunuz? O koltuğa oturmak size zul mü geliyor? Belki de o gün için cebiniz müsait değil ve saçınızı da acilen yaptırmanız lazım. Dert etmeyin. Bu konumuzda size kuaföre gitmeden nasıl muhteşem bir topuz yapabileceğinizi anlatacağız..:tik:...
  5. Evde röfle nasıl yapılır?

Evde röfle nasıl yapılır?

Röfle, saçlara kendi renginden 1-6 ton arasında değişecek şekilde yapılan renklendirme işlemidir. Küçük tutamlarda ayrılan saçlara hazırlanan boya uygulanır ve gerektiği kadar bekletilir. Esmerlerde saçı yumuşatmak için kullanılan röfle, açık tenlilerde daha farklı görünümler sağlayabilir. Hatta bazılarına göre röfle açık tenlilere daha çok yakışmaktadır. Bununla birlikte kime yakışıp...

Sayfayı Paylaş