gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Kuantum Düşünce Tekniği

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

kuantum düşünce tekniği e kitap kuantum e kitap melekleri quantum melekleri quantum meleği * Maddenin enerjiye, düşüncenin gerçeğe dönüştüğü bir alana bakmak heyecan verici bir duygu. * Atomaltı dünyanın fotonları sizim emirlerinizi bekliyor.
    * Bolluk, heyecan, aşk ve sevgi dolu bir yaşam için düşünmeyi yeniden öğrenmek keyifli bir serüven.
    * Çok katlı ve çok boyutlu insan bilincinin tam kapasite kullanımında ne gibi sonuçlar ortaya çıkaracağını yavaş yavaş görüyoruz artık.
    * Kuantum Düşünce Tekniği basit bir "düşün ve elde et!" esasına dayanmaz. Bununla birlikte ve daha çok Evrensel ilkelerle uyumlanmanın yolları da sunar bize.
    *Kuantum düşünce tekniği tamamen uyumlamaya dönük bir çalışma biçimidir. Konuşmaktan çok yapmaya, bilmekten çok olmaya, değişmekten çok öze ulaşmaya yönelik bir çalışma.

Yazar: R. Şanal
    Yayınevi: Ladybirds
    Sayfa sayısı: 217
    ISBN: 9757582891
    Basım tarihi: Kasım 2002
    Kategori: Kişisel Gelişim

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mrb
    teşekkürler.elinize sağlık

Kuantum Düşünce Tekniği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretim Teknikleri

Öğretim Teknikleri

Yöntem ve teknik kavramları birbirleriyle çok karıştırılmaktadır. Yöntem, genelde hedefe ulaşmak için izlenen en kısa yol olarak tanımlanmaktadır. Teknik ise, bir öğretme yöntemini uygulamaya koyma biçimi, ya da sınıf içinde yapılan işlemlerin bütünü olarak tanımlanmaktadır. Daha geniş bir açıdan yöntemi, hedefe ulaştırmak için öğretme ve öğrenme sürecini düzenleme, plânlama; tekniği de...
  2. kuan veya diger seyler okumak

kuan veya diger seyler okumak

: Kuran veya diğer şeyler okumak Rüyada Kuran veya ondan bir sey okudugunu gören kimse, izzet ve yücelige erisir. Eger günahkarsa Allah (C.C.) onun günahim af ve tevbesini kabul eder, fakirse zengin, borçlu ise, borcunu öder. Sahitlik yapacak ise, dogru sahitlik yapar. Veya yaninda bulunan emaneti sahibine teslim eder. Kurani güzel bir ses ve makamla okusa, izzet, yücelik ve güzel bir...
  3. kuan okumak

kuan okumak

kuan hamileyken kuran okumak hamilelikte kuran okumak Kuran okumak Rüyasinda Kur'an Kerim'den bir sure okudugunu, fakat hangi süreyi okudugunu bilmeyen rüya sahibi, eger hasta ise iyilesir, Üzgün ise üzüntüsü geçer, kisitli ise hür olur. Rüyada Kur'an okumak hak ve dogru söylemektir. Ibn-i Sirin'e göre, rüyasinda Kur'an okudugunu gören, büyük bir mevkie çikar. Bir ayet okudugunu görerek, o...
  4. Düşler

Düşler

Düşler, bir gecede dört beş kere olan, her seferinde 20 dakika süren ve uyku zamanının %20-25'ini kapsayan hızlı göz hareketleri (REM) yahut paradoksal uykuyla ilgilidir. Bu sırada alınan EEG kayıtları, bir uyuklama halindeki EEG kayıtlarını andırır ve 4-10 c/san, dalgalardan oluşur. Ortodoks uykunun tersine, REM uykusundan uyanan hastalar düş gördüklerini söylerler ve bu düşleri uzun uzun,...
  5. *düşümde * düştün*

*düşümde * düştün*

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş