gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kubat - Esme Deli Rüzgar

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Esme deli, esme deli rüzgar alma herşeyimi Beni benden alma yine divane etme beni Dayanamam fırtınalı sevdalara
    Virane şu yorgun gönlüm yalanlarla

Unuttum onu alıştım yalnızlığa
    Atma beni o zalimin kollarına
    Bu gönül dayanmaz bu kadar acıya
    Esme deli rüzgar yaramı dağlama

Gelme deli, gelme deli rüzgar sevdamın misali
    Beni benden alma yine divane etme beni​

Kubat - Esme Deli Rüzgar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüzgar

Rüzgar

Devlet başkanına, onun ülkesine, ordunun kurmay heyetine ve diğer birimlerine, bakanlara ve diğer devlet memurlarına; Batıdan esen rüzgar afet ve belalara, fırtına musibete, Güneydoğudan esen saba rüzgarı zafer ve müjdeye, rahmete, bolluk ve berekete, Muutedil olarak esen rüzgar hayır ve berekete, yerden toz ve tohrak kaldıran rüzgar savaşa, Yel ve hafif rüzgar nezle ve baş ağrısı gibi yaygın...
  2. Deli

Deli

Bilinmeyen deli, hayır ehli olan bir kimseye, Bilinen deli, ibretli işlere, Bir şeyin dokunması yahut teması ile aklında noksanlık meydana geldiğini görmek büyük günah işlemeye yahut faiz yemeye, Sebepsiz delilik mala, din ve dünya işlerini akıl ve itikaad ölçülerinde yürütmeye, Delilik, dünyanın kişiye meyletmesine, onu isteyen kimse için dünyalığa, istemeyen kimse için velilik ve kamil mümin...
  3. Kubat - Yalan

Kubat - Yalan

Sadece seni,seni sevdim sadece Gözlerin beni suçladı sessizce Son defa güneş doğarmı bize, Ben seni sevmedim desemde.. Yalan bunlar yalan söylediklerin yalan Bu kez bana inan dur gitmek çok kolay Yalan bunlar yalan söylediklerin yalan Bu kez bana inan dur gitmek çok kolay Aşktan bana kalan birtek sensin yalan Yıkmadı dersen bu aşk yalan
  4. Kubat - Tabandan

Kubat - Tabandan

Bugun ayin 14'du aman aman... kiz sacini yavrum kuzum kim ordu VAY VAY... Oh Oh, Var Ustune!! Orduguse yar ordu aman aman aman... Ay karanlik aman aman kim gordu VAY VAY... Oh Oh..!!!! Oglan adin mustafa aman aman aman... Gir koynuma yavrum sur sefa VAY VAY... Oh Oh Haydi Tabandan Yavastan Yavas Yavas...!!!
  5. Ardic - Deli Rüzgar

Ardic - Deli Rüzgar

Deli Rüzgar Biz Deyil Bizi Ayiranlar Utansin, Biz Deyil Bizi Koparanlar Utansin, Sevdanin Zincirini Ellerimizi Ayiranlar Utansin. Bir Deli Rüzgar Olurum, Alirim Seni Burdan Kaybolurum. Bu Deli Sevdaya Neredende Bulastim, Gülmeyi Unuttum Aglamayla Baristim, Eskiden Mutluydu Gözyasla Karistim, Biz Deyil Ikimizi Ayiranlar Utansin. Biz Deyil Bizi Ayiranlar Utansin, Biz Deyil Bizi...

Sayfayı Paylaş