gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Kubat - Kara Agaç

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

karaağaç notaları Yar, gidiyormusun? Gitme, icimde bir korku var. Biliyormusun? Böyle baslar ayriliklar.
    Gel biraz. Kokunu birak.
    Baharimi al, soguktur oralar.
    Agliyormusun? Aglama, hayirlar ugurlar.

Gurbete giden döner mi, dönmez mi belli degil bilirim.
    Ben bi Kara Agac gölgesi buldum.Cebimde ümitlerim.

Yar, gidiyormusun? Gitme, icimde bir korku var.
    Biliyormusun? Böyle baslar ayriliklar.
    Gel biraz. Kokunu birak.
    Baharimi al, soguktur oralar.
    Agliyormusun? Aglama, hayirlar ugurlar.

Kubat - Kara Agaç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Konusan AgaÇ

Konusan AgaÇ

Çok, ama çok eskiden, güzel bir yaz günü kadi efendinin kapisi vuruldu. Gelenler iki kisiydiler. Hallerinde telas ve heyecan vardi. Yaslica olani söze basladi.. "- Ey kadi efendi, ey adalet dagitmakla görevlendirilmis hâkim! Lütfen beni dinleyiniz. Bir yil kadar önce Hacca gitmeye niyetlendim. Yol hazirliklarina basladim. Degeri yüksek, kiymetli bir yüzügüm vardi. Yolda...
  2. Kubat - Tabandan

Kubat - Tabandan

Bugun ayin 14'du aman aman... kiz sacini yavrum kuzum kim ordu VAY VAY... Oh Oh, Var Ustune!! Orduguse yar ordu aman aman aman... Ay karanlik aman aman kim gordu VAY VAY... Oh Oh..!!!! Oglan adin mustafa aman aman aman... Gir koynuma yavrum sur sefa VAY VAY... Oh Oh Haydi Tabandan Yavastan Yavas Yavas...!!!
  3. Kubat - Bugün

Kubat - Bugün

Ben bugun yarin bagina girdim Ay benim canim bir hosum bugun Ben bugun yarin bagina girdim Ay benim canim bir hosum bugun Tomurcuk gullerede ellerim surgun Bayginim cabim topladim bugun Kara gozunde cok sey okudum Ozanim bugun sairim bugun Bunca omrumu bosa gecirdim sorma be canim pismanim bugun Asigim sevda colunden gectim Keremim bugun ferhatim bugun Kendimden gectigimde askina dustum...
  4. Kayın Agacı

Kayın Agacı

(Akgürgen / Kizilagaç / Fagus / Beech / Hetre / Buche / Hêtre / Beech) Kisin yapragini döken çiçekleri bir cinsli orman agaçlari. Yapraklarinin kenarlari girintili, ince tüylü ve uçlari sivridir. Çiçek durumlari kedicik seklindedir. Meyvelerinin dip kisimlarinda kupula adi verilen kadeh seklinde bir çanak bulunur. Gölgede yetisen agaçlardandir. Kökleri orta derinlige kadar iner. Azamî 700-800...

Sayfayı Paylaş