gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kubat - Telli Turna

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Telli turnam selam götür Sevgilimin diyarına Üzülmesin ağlamasın
    Belki gelirim yanına cananıma

Hasret kimseye kalmasın
    Sevdalılar ayrılmasın
    Ben yandın eller yanmasın
    Sevdanın aşkın narına cananıma

Gönüle hasret yazıldı
    Sevgiye mezar kazıldı
    İki damla yaş süzüldü
    Gözlerimin pnarına pınarına

Söz-Müzik: Musa Eroğlu​

Kubat - Telli Turna konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Turna

Turna

Bu kuşu görmek güçsüz, zayıf bir adama; toplu hareket etmeyi ve şirket kurmayı sevin kavme, bu kuşu almak kötü ahlaklı insanlarla dostluk kurmaya, usaklara yolculuk yapmaya yahut gurbetten dönmeye, Yerlşim alanlarında çok turna görmek şiddetli kışa, Bu kkuşun eti ve tüyü yoksul için mala delalet eder.Rüyada turna görmek, kuvvetsiz fakir bir adamdir. Rüyada bir tuma aldigini gören kimse kötü...
  2. Kubat - Yalan

Kubat - Yalan

Sadece seni,seni sevdim sadece Gözlerin beni suçladı sessizce Son defa güneş doğarmı bize, Ben seni sevmedim desemde.. Yalan bunlar yalan söylediklerin yalan Bu kez bana inan dur gitmek çok kolay Yalan bunlar yalan söylediklerin yalan Bu kez bana inan dur gitmek çok kolay Aşktan bana kalan birtek sensin yalan Yıkmadı dersen bu aşk yalan
  3. Kubat - Tabandan

Kubat - Tabandan

Bugun ayin 14'du aman aman... kiz sacini yavrum kuzum kim ordu VAY VAY... Oh Oh, Var Ustune!! Orduguse yar ordu aman aman aman... Ay karanlik aman aman kim gordu VAY VAY... Oh Oh..!!!! Oglan adin mustafa aman aman aman... Gir koynuma yavrum sur sefa VAY VAY... Oh Oh Haydi Tabandan Yavastan Yavas Yavas...!!!
  4. Alişan - Turnam

Alişan - Turnam

alişan çekerim turnam sineye çekerim turnam sineye alişan başım darda benim gitme Turnam başım darda benim şu garip diyarda benim Bir sevenim var mı bilmem gözden ıraklarda benim Gözden ıraklarda benim Çekerim derdi sineye derdi sineye Bu yıl bize gülmek haram belki seneye Başım öne eğdirdiler yüzüm yere değdirdiler Saçıma kar yağdırdılar yaz ile baharda benim Yaz ile baharda benim
  5. Turnalar İlahisi

Turnalar İlahisi

turnalar ilahisi bir çift turna gördüm kabe yolunda seversen mevlayı kalma yolarda bizi bekleyen var kabe yolunda muhammede dogru uçun turnalar akar aşıkların gözünün yaşı ah etikçe eritir dagları taşı dag ile taşı kudusu şerifte mualla taşı orayı ziyaret edin turnalar peygambere selam sunun turnalar

Sayfayı Paylaş