gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kubat - Yalan

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sadece seni,seni sevdim sadece Gözlerin beni suçladı sessizce Son defa güneş doğarmı bize,
    Ben seni sevmedim desemde..
    Yalan bunlar yalan söylediklerin yalan
    Bu kez bana inan dur gitmek çok kolay
    Yalan bunlar yalan söylediklerin yalan
    Bu kez bana inan dur gitmek çok kolay
    Aşktan bana kalan birtek sensin yalan
    Yıkmadı dersen bu aşk yalan

Kubat - Yalan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kubat - Tabandan

Kubat - Tabandan

Bugun ayin 14'du aman aman... kiz sacini yavrum kuzum kim ordu VAY VAY... Oh Oh, Var Ustune!! Orduguse yar ordu aman aman aman... Ay karanlik aman aman kim gordu VAY VAY... Oh Oh..!!!! Oglan adin mustafa aman aman aman... Gir koynuma yavrum sur sefa VAY VAY... Oh Oh Haydi Tabandan Yavastan Yavas Yavas...!!!
  2. Kubat - Ormancı

Kubat - Ormancı

Çıktım belen kahvesine Baktım ovaya baktım ovaya Bay mustafa çağırdı dam oynamaya Ormancıda gelir gelmez yıkar masayı Laf anlamaz ormancı çekmiş kafayı Aman ormancı canım ormancı Köyümüze bıraktın yoktan bir acı Köyümüzün suları hoştur içmeye İçinde köprüsü var gelip geçmeye Sevdiğimi vurdular hiç mi hiçine Yazık ettin ormancı köyün iki gencine Aman ormancı canım orman
  3. Kubat - Firat

Kubat - Firat

Şu fıratın suyu akar serindir Ölem ölem derdo ölem akar serindir Yarimi götürdü anam kanlı zalimdir Ölem ölem kanlı zalimdir nasıl gülem Daha gün görmemiş taze gelindir Ölem ölem derdo ölem taze gelindir Söyletmeyin beni anam yaram derindir Ölem ölem yaram derindir nasıl gülem Kömürhan köprüsü harput'a bakar Ölem ölem derdo ölem harput'a bakar Kör olası zalım fırat ocaklar yıkar...
  4. Kubat - Bugün

Kubat - Bugün

Ben bugun yarin bagina girdim Ay benim canim bir hosum bugun Ben bugun yarin bagina girdim Ay benim canim bir hosum bugun Tomurcuk gullerede ellerim surgun Bayginim cabim topladim bugun Kara gozunde cok sey okudum Ozanim bugun sairim bugun Bunca omrumu bosa gecirdim sorma be canim pismanim bugun Asigim sevda colunden gectim Keremim bugun ferhatim bugun Kendimden gectigimde askina dustum...

Sayfayı Paylaş