gebe
  1. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0

Kübra Konca Pixel Games serisi

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Editör tarafından paylaşıldı.

Kübra Konca Pixel Games ismini verdiği koleksiyonu ile gerçekten farklı tasarım modellerini ortaya çıkartmış meleklerim... Atari oyunlarının piksellerinden esinlenerek oluşturduğu bu tasarım modelleri ile can alıcı modelleri üreten Kübra Konca, farklı stillerden hoşlananlara muazzam ürünler sunuyor. [​IMG]

Kübra Konca Pixel Games serisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. koma

koma

Koma Kendini koma halinde görmek, karşılaşacağınız kötü bir olayın sizi çok etkileyeceğine yorumlanır. Kendini koma halinde görmek, karşılaşacağınız kötü bir olayın sizi çok etkileyeceğine yorumlanır. Kişinin bazı dostlarından haber alamayacağına işaret eder
  2. Koma

Koma

Koma, hastanın stimülasyonla uyarılamadığı, tam bir bilinç kaybı durumudur. Solunum azalması, hipotansiyon, arefleksi ve sfinkterik kontrol kaybı eşlik edebilir. Kafatası içiyle ilgili etkenler arasında serebrovasküler tıkanma, hematoma, tümör, akut enfeksiyonlar, abseler, epilepsi (bkz.) ve travma vardır. Bunların dışındaki etkenler arasında ise zehirlenme, diabet, hipoglisemi (insulin veya...
  3. Video Games Live

Video Games Live

Albümün detayı En çok bilinen ve en popüler video oyunlarının müziklerini yeni düzenlemeleri ile dinleyebileceğiniz değişik bir çalışma. Tommy Tallarico ve Jack Wall yönetmenliğinde kayıt edilen albümde Halo, Warcraft, Kingdom Hearts, Tetris, Castlevania and Tron gibi oyunların müzikleri yer alıyor. Tracklist: 1. Kingdom Hearts 2. Warcraft Suite 3. Myst Medley 4. Medal Of Honor 5....
  4. Zeynep Kübra Sever resimleri

Zeynep Kübra Sever resimleri

zeynep kübra sever zeynep kübra sever resimleri fotoları demirel demirel foto Zeynep Kübra Sever hayranları için sanatçının birbirinden güzel resimlerini sizler için paylaşıyorum
  5. konu

konu

açılanma nedir doktorum bana dedide anlamadım bir açıklasanız

Sayfayı Paylaş