gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Kucağa oturduğuna bin pişman

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Keşke el sallasaydım Gülben Ergen, Erbil'in kucağına oturduğu için çok pişman... İŞTE BÖYLE BARIŞTILAR

Gülben Ergen, Mehmet Ali Erbil ile arasındaki buzları Kıbrıs'ta eritti. Ancak suların durulmasına sevinse de, barışmanın coşkusuyla Erbil'in kucağına oturduğu için çok pişman...

Sevinç başına iş açtı

Mehmet Ali Erbil, Hüsnü Şenlendirici'nin adı tanıtım yazılarında kendisinden önce geçtiği için Gülben Ergen'in "Sürpriz" programına katılmaktan vazgeçmişti. Bu anlaşmazlık nedeniyle esen soğuk rüzgarlar, ikilinin ekstra için gittiği Kıbrıs'ta dindi. Ergen ile Erbil, program yaptıkları akşam barıştı. Barışın coşkusu ile de Ergen, ünlü şovmenin kucağına oturdu. Ancak bu samimiyet umduğundan çok daha fazla ses getirdi.

Arkadaşları da eleştirmiş

Hem bazı hayranları hem de köşe yazarları tarafından eleştiri bombardımanına tutulan Gülben Ergen, konuyla ilgili şunları söyledi: "Birçok sanatçı arkadaşımın yaptığı ya da yapabileceği, şov dünyasında gayet normal karşılanan bu hareket, nedense ben yaşayınca olay yarattı. Basın da olayı köpürttü. Açıkçası bu konu yüzünden yakın dostlarımdan bile eleştiri aldım. Keşke uzaktan el sallasaymışım. O da yetermiş barışmaya..."

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kucağa oturduğuna bin pişman
    Ben gördüm çok sinir oldum. Gülben Ergeni eskiden çok severdim ama hereketleri çok sahte olmaya başladı artık. Yanında eşi var yaa bu kadar mı olur. ilginç valla

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

allah akıl fikir versin onlara ne diyimki

4. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

hele kucagına oturdugu an mali nin eşinin yuz ıfadesını görmelıydınız hata yaptı gülben

Kucağa oturduğuna bin pişman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bin

Bin

Rüyada görülen bin sayısı, huzuru, uyumu, rahatı temsil eder.
  2. Pişmanım..!!!

Pişmanım..!!!

Pişmanlık… Galiba tanıyorum onu. Pişmanım… Açının sinüs değerini negatif almadım, sorum yandı. Kardeşime bağırdım, ürküttüm onu. Dört yanlışımın bir doğrumu götürmesine sebebiyet verdim. Hoş kokulu güzelim çiçeği dalından kopardım. Kaliteyle alakasız bir televizyon programı izledim. Anlatım bozukluğu yaptım, sonrasında düzeltemedim. Değer vermeye değmezlere değer verip, değerin değerini...
  3. Oturduğunuz yerde bel inceltme

Oturduğunuz yerde bel inceltme

Oturduğunuz yerden her iki bacağınızı yerden keserek yirmi santim yukarı kaldırın, on saniye bekleyip bacaklarınızı bırakın. Nefes burada çok önemlidir. Karın kasının üzerinde diyafram vardır. Derin bir nefes alıp bacakları yerden 20 santim çekip on saniye kalın. Yaklaşık olarak gün içinde 15-20 tekrar yapın. Bunları yaparken aynı zamanda nefesinizi kontrol etmeyi de unutmayın. Nefes kontrolü...
  4. bakan bir bakmayan bin pişman melekler

bakan bir bakmayan bin pişman melekler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Hadise Zayıfladığına Bin Pişman!

Hadise Zayıfladığına Bin Pişman!

Bu konu Hadise nin zayıflama haberlerine yer vermektedir. O ses Türkiye yarışmasın da jüri üyeliği yapan sanatçı Hadise, yarışmanın yeni sezonun da inanılmaz bir şekil de kilo vererek izleyici ile buluşmuştu. Hatta Hülya Avşar bile Hadise nin zayıflaması ile sivrisinek espirisi bile yapmıştı. Hayranlarını bu kadar kilo vererek şoka uğratan Hadise zayıfladığına bin pişman olduğunu açıkladı....

Sayfayı Paylaş