gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Küçücük bir çocuk kadar duyarlı olamadık muhakkak okuyun

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Evet arkadaşlar bu yazıyı okuyunca hem güldüm ,hem düşündüm,hemde kendimle muhasebe ettim acaba o küçük meleğin küçücük beyninin içindeki o duyarlılığı biz gösterebildikmi? [​IMG]

ekmak kırıntıları:
    Bir dostum anlatmıştı; Bir tanıdıklarının evinde televizyon arızalanmıştı, tamirci gelip televizyonun arkasını açmış ve arkasında bir sürü ekmek kırıntıları.Tabi kimin yaptıklarını hemen anlamışlar.Evin 4 yaşındaki yaramaz kızı. Bu hangi ailemizde gerçekleşirse Gerçekleşsin ilk göstereceğimiz tepki genellikle öfkeli bir davranıştır.

Tamircinin yanında bağırır aşırı gidenlerimiz onun yanında çocuklarını döverler. Fakat anne öyle yapmamış çocuğuyla konuşmayı denemiş ve arkasından hüngür hüngür ağlamaya başlamış. Çocuk ekranda Afrika'daki aç çocukları gördükçe mutfaktan ekmek alıp televizyonun açık bulduğu tek yerinden arkasındaki ızgaralardan içeriye atıyormuş.

bu zamanda imkanlarimiz tükenmedigi halde, su cocuk kadar olamadik, ne yazik ki...
    alıntı

2. beste-

beste- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayyh cnm benm ya=((

3. kiraze

kiraze Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    yazık canım yaaaa

Küçücük bir çocuk kadar duyarlı olamadık muhakkak okuyun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhakkak Okuyun

Muhakkak Okuyun

Üniversite yemekhanesine giren bir öğrenci tüm yerler dolu olduğundan gidip üniversite profesörünün oturduğu masaya oturmuş. Profesör kaşlarını çatarak: " Okuzler ve kuslar ayni masada oturamaz!" Ogrenci: "O zaman ben ucuyorum..." Profesor cevaba cok sinirlenmis, sinavda ogrenciye takmis ve sinavini basarisiz gecmesi icin elinden geleni yapmis. Yanliz sinavda...
  2. Küçücük Bir Bakteri

Küçücük Bir Bakteri

KÜÇÜCÜK BİR BAKTERİ Yaşadığımız heryerde çok kücük canlılar yaşamaktadır.Bu canlılar o kadar ufaktırlarki ışık mikroskobuyla bile güçlükle görülebilirler.Bu mikroskobik canlıların büyük bölümünü ise " Bakteri " adı verilen tek hücreli bir canlı grubu oluşturur. Bakterilerin vücutları yanlızca tekbir hücreden meydana gelmiştir.Bu kadar basit görünmesine karşın elektron mikroskopları...
  3. Bir Küçücük Oğlancık Varmış !...

Bir Küçücük Oğlancık Varmış !...

Bir küçücük çocuk, bir gün okula başlamış. Pek mi pek akıllıymış. Okulu da pek büyükmüş. Ama akilli çocuk, sınıfına dışarıdan kestirme bir yol bulmuş.Buna çok sevinmiş. Artık okulu ona kocaman görünmüyormuş. Bir zaman sonra, bir sabah öğretmen demiş ki;"Bugün resim yapacağız." "Ne güzel ! " demiş çocuk. Resim yapmasını pek severmiş. Her türlüsünü de yaparmış. Aslanlar,...
  4. Muhakkak Okuyun Arkadaşlar Kontör Kızlar!

Muhakkak Okuyun Arkadaşlar Kontör Kızlar!

. O kadar çok duydum ki arkadaşlarımdan, içim acıyor artık. İnternette ki tüm arkadaşlık sitelerinde vakit geçiren, sohbet eden, sevgili arayan, sadece makara yapan bir sürü kadın-erkek var. Yalnızlığın bu en yoğun sürecini yaşadığımız yıllarda, herkes bir şeylere tutunma çabası içinde. Maddi sıkıntılar yüzünden kısılıp kaldık evlere. Sosyal hayatımız kısıtlı. Yeni insanlar tanımak, farklı...
  5. forma girmenin yolu okuyun muhakkak

forma girmenin yolu okuyun muhakkak

Forma Girmenin Yolları İdeal kiloda yaşamak hem sağlık hem de estetik görünüm için faydalıdır. Eğer ayda 3 kilo vermek gibi bir hedefiniz var ise yazdıklarım sizin için faydalı olabilir. Forma Girmenin Yolları Ancak ayda 10 kilo vermek gibi bir hedefiniz var ise lütfen diyetisyeniniz ya da sağlıklı beslenme danışmanınızdan yardım alın. Diyet yapmaya karar verdiğinizde buzdolabının...

Sayfayı Paylaş