gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Küçücük gifler

Konu, 'Çöplük' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. AyŞeMeLeK

AyŞeMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Küçücük gifler

çok şirinler teşekkürler :)

Küçücük gifler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Küçücüğüm

Yalın - Küçücüğüm

Hiç özlemediğim kadar özlüyorum bu aralar seni Niye bilmiyorum ama ben sadece senle mutluyum Ah şu gönül gözünden görmek dedikleri var ya Seni her halinle seviyorum Beraber uyansak,bütün gün sarılsak Bana yetmez,o ana dünyaları değişmem Küçücüğüm her şeyim Ne olur çok uzaklara gitme Gidersen öleceğim Karanlığa döneceğim ooo oooo
  2. Küçücük Bir Bakteri

Küçücük Bir Bakteri

KÜÇÜCÜK BİR BAKTERİ Yaşadığımız heryerde çok kücük canlılar yaşamaktadır.Bu canlılar o kadar ufaktırlarki ışık mikroskobuyla bile güçlükle görülebilirler.Bu mikroskobik canlıların büyük bölümünü ise " Bakteri " adı verilen tek hücreli bir canlı grubu oluşturur. Bakterilerin vücutları yanlızca tekbir hücreden meydana gelmiştir.Bu kadar basit görünmesine karşın elektron mikroskopları...
  3. Bir Küçücük Oğlancık Varmış !...

Bir Küçücük Oğlancık Varmış !...

Bir küçücük çocuk, bir gün okula başlamış. Pek mi pek akıllıymış. Okulu da pek büyükmüş. Ama akilli çocuk, sınıfına dışarıdan kestirme bir yol bulmuş.Buna çok sevinmiş. Artık okulu ona kocaman görünmüyormuş. Bir zaman sonra, bir sabah öğretmen demiş ki;"Bugün resim yapacağız." "Ne güzel ! " demiş çocuk. Resim yapmasını pek severmiş. Her türlüsünü de yaparmış. Aslanlar,...
  4. esnaflardan küçücük yalanlar

esnaflardan küçücük yalanlar

1- elinizdeki tek kaldı başka yok. 2- Yani alın diye demiyorum bu size çok yakıştı. 3- Her bedene uyar bu aynı zamanda uni***tir. 4- Her rengin altına giden bir ürün seçtiniz. 5- Zevkinize hayranım doğrusu. bu kadar olur heee 6- Biraz sıktı gibi ama kullandıkça açılır merak etmeyin. 7- Bunun garantisi şahsen benim abla. 8- Bir sorun çıkarsa aynen alıp getiriyorsun. 9-...
  5. Küçücüğüm

Küçücüğüm

Küçücüğüm Bir gece yarısı başladı herşey Bir anda söndü bütün şehrin ışıkları Bütün Sesler Sustu Yüreğimde şimşekler çaktı delice Delice sesler geldi yüreğimden Gözlerim gözlerinde kaldı Kımıldayamaz oldum Dondum durdum sustum Sadece seni izledim KÜÇÜĞÜM... Sadece seni, Bütün gece alamadım gözlerimi gözlerinden Susturamadım yüregimi Delice atan kalbimi durduramadım...

Sayfayı Paylaş