gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Küçük Açtım :D

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

(Ç)ALINTI

2. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Küçük Açtım :D
    emeğine sağlık canım

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Küçük Açtım :D

cok manyak olmus yaa..emegıne saglık

Küçük Açtım :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !!!acı!!!

!!!acı!!!

Sizin için ne derece önemi var bunu bilmiyorum ama ben bu satırları yazarken gözümden damlalar akıyor klavye üzerine. Erkekler ağlamaz lafı bana göre değil. Ağlamaktan hiç utanmadım, duygularım, acılarım beni boğduğu zaman hep ağladım. Yine ağlıyorum. Sizleri tanımıyorum ama sizlerle paylaşmak istiyorum. Lütfen; bu satırlara bir seven olarak sahip çıkın ve lütfen yazılı satırlar olarak...
  2. KÜÇÜĞÜM....

KÜÇÜĞÜM....

:cry:Aynı sokakta oturuyorduk. Adı esrarengiz. Herkes onun hakkında farklı şeyler söylerdi, Hepsi nedensiz, hepsi sebepsiz. Kirli sakalları vardı, kahverengi gözlüğü, kumraldı... Ben nefret ederdim ama mahallenin bütün kızları ona hayrandı... Birgün onunla yolda karşılaştık. Çok güzel bir yüzü vardı. O an kalbimi söküp atasım geldi, Çünkü deli gönlüm o an onun aşkıyla alevlendi Artık uyumak...
  3. kadınlar neden daha az acı çekerler?:D

kadınlar neden daha az acı çekerler?:D

kadınlar 52 nasıl çeker evet arkadşlar konumuz bu.kadınlar neden daha az acı çekerler ya da erkekler neden daha fazla acı çekerler?
  4. alttaki acı söyler :D

alttaki acı söyler :D

melekler oyun şöyle: üstteki üyenin hoşlanmadığınız yada dalga geçtiğiniz huyunu yazıcaksınız... tabiki istediğiniz tatlı atışmalarıda yapabilirsiniz:D hade bakalım söylesin biri acı gerçekleri:D
  5. Küçük Sırlar/Kanal D

Küçük Sırlar/Kanal D

küçük sırlar alinin evi küçük sırlar suyun evi nerede kücük sirlar daki suyun gerçek adı erkan gerçek adı Ben ilk bölümü izledim 2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum :)Harika bir dizi... Sahip oldukları paranın, dolayısıyla sahip oldukları gücün sınırı yok. Hikayenin ana temaları; masumiyet, büyümek, sırlar ve popüler olmak, sevilmek ve hayatta kalmak için söylemek zorunda olduğumuz...

Sayfayı Paylaş