gebe
  1. elisa

elisa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Küçük afacan

Konu, 'Komik Resimler' kısmında elisa tarafından paylaşıldı.

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    facede rekor kırmış :) çok tatlı amaaa

3. elisa

elisa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Çok tatlı hemde nasıl :))

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ya ben bu bebişe birde dördüzler vardı onlara bayıldım öldüm bittim resmen Allah yüzlerindeki kahkahayı bir ömür boyu daim etsin inşallah çok şekerler:) Paylaşım için çok teşekkürler:)

5. elisa

elisa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Amin:)Evvet bayılıyorum bebişlerin gülmelerine:)

Küçük afacan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Afacanın tavsiyesine kulak verin.....

Afacanın tavsiyesine kulak verin.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. KÜÇÜĞÜM....

KÜÇÜĞÜM....

:cry:Aynı sokakta oturuyorduk. Adı esrarengiz. Herkes onun hakkında farklı şeyler söylerdi, Hepsi nedensiz, hepsi sebepsiz. Kirli sakalları vardı, kahverengi gözlüğü, kumraldı... Ben nefret ederdim ama mahallenin bütün kızları ona hayrandı... Birgün onunla yolda karşılaştık. Çok güzel bir yüzü vardı. O an kalbimi söküp atasım geldi, Çünkü deli gönlüm o an onun aşkıyla alevlendi Artık uyumak...
  3. Küçük Flüt

Küçük Flüt

müzik aletlerinin yapılışı müzik aleti yapılışı flütün aletlerinin yapılışları aletleri Alm., Pickelflöte Fr., Petit Flüte İng., Piccolo İta., Piccolo Yapıldığı ses : Do veya Re b Uzunluğu : 31.3 cm. Çapı : 1.1 cm. Soluklu bir çalgıdır. Notası, ikinci çizgi sol açkısı ile yazılır. Diyapazona göre duyuluşu: Do Küçük Flüt: Bir sekizli üstten Re b Küçük Flüt: Bir küçük dokuzlu üstten....
  4. Küçük Aşıklar

Küçük Aşıklar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Küçük Şeyler

Küçük Şeyler

Küçük Şeyler adlı programın kitaplaştırılmış hali.Beğenerek okuyacaksınız... Bir süredir televizyonda “Küçük Şeyler” adlı bir program yapıyorum. Elinizdeki kitap, bu programdaki bazı konuların genişletilmesi ve yeni konuların eklenmesiyle oluştu. Kitabın çerçevesi, insan ilişkileri, iletişim hataları, yaşama sevinci, çocuklarla iletişim, eşlerle iletişim, rollerimiz, kadın-erkek...

Sayfayı Paylaş